Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 355
візитів сьогодні: 8
візитів всього: 115567
Прогноз погоди
30.05.2017 - Про проведення заходу «Майстерня міста»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
               м. Житомир
 
Про проведення заходу
«Майстерня міста»

З метою залучення громадських організацій та мешканців міста до розробки та реалізації інтегрованого плану розвитку міста Житомира, що розробляється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст України» за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Лейпцігської хартії, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Провести 12-17 червня 2017 року захід «Майстерня міста» в місті Житомирі.
2.   Затвердити план проведення заходу згідно з додатком.
3. Департаменту економічного розвитку міської ради організувати проведення заходу у визначені строки.
4. Управлінню житлового господарства міської ради та управлінню комунального господарства міської ради забезпечити належний санітарний стан в місцях проведення заходу, облаштування території сміттєзбиральними засобами та підключення до електромережі.
5. Управлінню охорони здоров’я міської ради звернутися до департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації з метою забезпечення чергування автомобіля швидкої та невідкладної медичної допомоги упродовж проведення заходів.
6. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечити організацію та взаємодію при реагуванні по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації її наслідків під час проведення заходів.
 
7. Управлінню культури міської ради забезпечити захід апаратурою, а саме: колонками, мікрофонами, підключенням звукопідсилюючої апаратури, мультимедійним обладнанням та екраном щоденно.
8. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради інформувати населення міста через засоби масової інформації про хід підготовки, проведення та результати заходу «Майстерня міста». Повідомити  Житомирський відділ поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області про необхідність забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення заходів.
9. Управлінням та департаментам міської ради, що входять до робочої групи з впровадження проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» забезпечити щоденне чергування працівників підрозділів (не менше 2-х осіб) під час проведення заходів  «Майстерня міста».
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Пашко О.М.
 
 
 
Міський голова                                                                            С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове