Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 347
візитів сьогодні: 58
візитів всього: 115772
Прогноз погоди
23.05.2017 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
    від _________№ _____
              м. Житомир
 
 
 
 
 
Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
 
 
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
 
1. Внести зміни в договори найму жилих приміщень та відкрити особові рахунки:
 
1.1. … на квартиру № …  будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею  кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.2. … на квартиру № … будинку … по    проспекту …, що складається з двох кімнат жилою площею  кв.м. і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.3. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею  кв.м. і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.4. … на квартиру № … будинку … по    вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею  кв.м. і кухні, сім’я .  чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.5. … на квартиру № … будинку … по пров. …, що складається з двох кімнат жилою площею   кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на … закрити.
2. Контроль  за  виконанням  даного рішення покласти на  заступника  міського  голови  з  питань діяльності  виконавчих  органів  ради згідно  з  розподілом  обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                 С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове