Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 378
візитів сьогодні: 12
візитів всього: 115803
Прогноз погоди
10.05.2017 - Про зняття з балансу жилого будинку №16/1 по бульвару Старому
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від ____________   №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу жилого
будинку №16/1 по бульвару Старому
 
Розглянувши звернення голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Доманевський» Геворгяна С.Л. про прийняття жилого будинку №16/1 по бульвару Старому в м. Житомирі в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №16/1 по бульвару Старому в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку                       «Доманевський».
2. Рекомендувати голові правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Доманевський» Геворгяну С.Л. укласти договір з підприємством-перевізником твердих побутових відходів, який визначений виконавцем послуг на території його розміщення.
3. Голові правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Доманевський» Геворгяну С.Л. укласти з департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради охоронний договір на пам’ятку архітектури місцевого значення «Особняк» (охоронний номер 8).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове