Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 322
візитів сьогодні: 111
візитів всього: 97660
Прогноз погоди
18.04.2017 - Про надання дозволу на порушення благоустрою 
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від                             №_______              
             м .Житомир
 
Про надання дозволу
на порушення благоустрою 
 
         Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив  «Кварталбуд-22» та громадянки Красовської Н.Т. щодо надання дозволу на порушення благоустрою, відповідно до ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Дозволити обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Кварталбуд-22» порушення благоустрою по вулицях Дмитра Донцова, Миколи Лисенка, Лермонтовській, провулку Шодуарівському, бульвару Старому та вулиці Синельниківській з метою прокладання силових кабелів згідно схеми та технічних умов для можливості приєднання до електричних мереж електроустановок багатоквартирних будинків при умові оформлення відповідних дозвільних документів в комунальному підприємстві «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.
         2. Дозволити громадянці Красовській Н.Г. розкопати асфальтобетонне покриття проїжджої частини вулиці Перемоги в районі житлового будинку       № 43 для можливості підключення до центрального колектору каналізації при умові оформлення відповідних дозвільних документів в комунальному підприємстві «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.
         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів ради згідно з  розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                        С.І. Сухомлин
 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове