Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 640
візитів сьогодні: 37
візитів всього: 97448
Прогноз погоди
12.04.2017 - Про видалення зелених  насаджень у м. Житомирі
                                                                                            УКРАЇНА
                                                                                                                                           ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
                                                                                                                                                  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
                                                                                                                                                                 РІШЕННЯ
 
від _______________  № _________
                   м. Житомир
 
Про видалення
зелених  насаджень
у м. Житомирі
 
         Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006           № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників  у населених пунктах», наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006              № 105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», враховуючи клопотання управління комунального господарства Житомирської міської ради, комунального підприємства “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради, громадянина Крижова Р.В., громадянина Арушаняна В.О. та  відповідно до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет  міської  ради
 
ВИРІШИВ:
  1. Дозволити видалити та видати ордер на видалення зелених насаджень, зазначених в акті обстеження зелених насаджень від 14.02.17р. № 22,               комунальному підприємству “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради.
  2. Дозволити видалити та видати ордер на видалення зелених насаджень, зазначених в акті обстеження зелених насаджень від 21.03.17р. № 37, управлінню комунального господарства Житомирської міської ради.
  3. Дозволити видалити та видати ордер на видалення зелених насаджень, зазначених в акті обстеження зелених насаджень від 21.03.17р. № 41, громадянину Арушаняну В.О.  після подання  документа про сплату відновної вартості зелених насаджень в сумі 3896 грн. 40 коп., що підлягають видаленню.
  4. Звільнити від сплати відновної вартості зелених насаджень громадянина Крижова Р.В. в сумі 3856 грн. 00 коп., батька багатодітної родини, інваліда III групи загального захворювання по опорно-руховому апарату (акт від 24.11.16р. № 192 ).
 
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О.А.
 
 
Міський голова                                                                           С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове