Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 391
візитів сьогодні: 120
візитів всього: 97669
Прогноз погоди
23.03.2017 - Про обстеження технічного стану житлових будинків
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
м. Житомир
 
Про обстеження технічного
стану житлових будинків
 
Розглянувши звернення та надані документи власниками квартир, відповідно звіту відповідального експерта Май-Маєвського В. М. «Про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта» згідно акту міжвідомчої комісії по обстеженню технічного стану житлового фонду міської ради, з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та керуючись п.8 Положення про порядок обстеження технічного стану житлових будинків, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 №189, ст. 7, 8 Житлового кодексу Української РСР, Цивільним кодексом України, ст. 12, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
 
1. Визнати таким, що відповідає санітарним, технічним вимогам та придатним для проживання:
1.1 квартиру № …… в житловому будинку № ….. по вул. ………загальною площею 36,6 кв. м.;
1.2   нежитлове приміщення загальною площею 57,21 кв. м. в будинку по вул. ………… під житлове приміщення.
2. Надати в користування ………….. нежитлове приміщення загальною площею 37,5 кв. м. в житловому будинку № …. по вул. ……. та дозволити виконати капітальний ремонт без зміни геометричних розмірів та без втручання в капітальні конструкції з подальшим визнанням під житло.
3. Надати дозвіл на замовлення проектно-кошторисної документації та звіту для проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта:
3.1     квартири №          житлового будинку №       по вул. …………….
3.2. нежитлового приміщення в житловому будинку №        по ………… загальною площею 38,51 кв. м. з метою його переведення під житлове приміщення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                                С. І. Сухомлин
 
20.04.2017 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове