Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 616
візитів сьогодні: 75
візитів всього: 115611
Прогноз погоди
13.03.2017 - Про  організацію сезонної торгівлі на території міста  Житомира
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 РІШЕННЯ
 
 
від ___________ №___________
                м. Житомир
 
Про  організацію сезонної торгівлі
на території міста  Житомира
    
Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.10.2012 № 416 «Про впорядкування розгляду деяких питань  у  сфері  містобудування та архітектури у місті Житомирі», розглянувши заяви суб'єктів підприємницької діяльності та рекомендації  робочої групи з організації сезонної торгівлі  на території м. Житомира виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Організувати сезонну торгівлю на території міста Житомира продукцією власного виробництва підприємств ресторанного господарства, морозивом та безалкогольними напоями в весняно - осінній період 2017 року шляхом розміщення суб’єктами підприємницької діяльності сезонних об’єктів відповідно до погодженої департаментом містобудування та земельних відносин міської ради схеми розміщення, а саме:
1.1. Літніх майданчиків на території, прилеглій до підприємств ресторанного господарства стаціонарної мережі.
1.2. Лотків (1 низькотемпературний прилавок та 1 холодильник, або 2 низькотемпературних прилавки) для торгівлі на території, прилеглій до підприємств роздрібної торгівлі продовольчими товарами та підприємств ресторанного господарства.
1.3. Лотків (1 низькотемпературний прилавок та 1 холодильник, або    2 низькотемпературних прилавки) для торгівлі згідно з додатком  1.
1.4. Ємностей для торгівлі квасом (ролл-бар, термокега, автоцистерна) згідно з додатком 2.              
2.  У зв’язку із надходженням від суб’єктів підприємницької діяльності заяв щодо розміщення сезонних об’єктів за одними і тими ж адресами, право на розміщення надається у такому порядку:
2.1. В першу чергу – суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснювали сезонну торгівлю у попередньому році та у яких відсутні будь-які порушення вимог, обов'язкових до виконання при здійсненні сезонної торгівлі.
2.2. В другу чергу – суб’єктам підприємницької діяльності, які мають намір здійснювати сезонну торгівлю в весняно - осінній період 2017 року продукцією місцевого виробника.
2.3. В третю чергу – суб’єктам підприємницької діяльності, визначених шляхом жеребкування на засіданні робочої групи з організації сезонної торгівлі на території м. Житомира.                     
3. Суб’єктам підприємницької діяльності забезпечити безумовне  дотримання  вимог,  визначених  в  додатку 3  до  цього рішення.
4. У разі невиконання суб’єктами підприємницької діяльності вимог даного рішення або в разі самовільного встановлення об’єктів сезонної торгівлі чи іншого торговельного обладнання, такі об’єкти підлягають негайному демонтажу.
5. У разі невиконання суб’єктами підприємницької діяльності пункту 8 додатку 3 до цього рішення здійснити демонтаж розміщених сезонних об’єктів до 20 листопада 2017 року відповідно до Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.02.2016  № 63.
6. У разі проведення робіт із реконструкції вулиць міста Житомира, суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють сезонну торгівлю, упродовж 1 доби з моменту отримання повідомлення здійснити демонтаж сезонних об’єктів.
7. У семиденний термін з моменту погодження департаментом містобудування та земельних відносин міської ради схеми розміщення об’єктів сезонної торгівлі укласти договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира з уповноваженим органом – комунальним підприємством «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.09.2016 № 887 «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об'єктів благоустрою на території міста Житомира».
8. Дата нарахування пайової участі розпочинається з 15 квітня  2017 року до фактичного терміну розміщення об’єкту сезонної торгівлі, але не раніше, ніж 15 жовтня 2017 року.
9. У разі не укладення суб’єктами підприємницької діяльності договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира з уповноваженим органом, об’єкти сезонної торгівлі, розміщені ними, підлягають негайному демонтажу.
10. Суб’єктам підприємницької діяльності, які визначені у додатку 4 до цього рішення, відмовити у розміщенні сезонних об’єктів на території міста Житомира в весняно-осінній період 2017 року.
11. Рекомендувати управлінню Держпродспоживслужби в м. Житомирі (за згодою) у разі виявлення порушень та не усунення цих порушень упродовж терміну, визначеного чинним законодавством, надавати пропозиції для розгляду на засіданні виконавчого комітету міської ради питання щодо припинення торговельної діяльності.
12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                            С.І. Сухомлин 
 
Пояснювальний лист Завантажити
 
30.03.2017 внесено додатки 1,2,4 Завантажити
                                                                             


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове