Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 496
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 115798
Прогноз погоди
28.02.2017 - Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

 

від _____________  № ______

                   м. Житомир

 

Про надання дозволу на розміщення

зовнішньої реклами в м. Житомирі

 

Розглянувши заяви розповсюджувачів зовнішньої реклами щодо надання  дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про рекламу», “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішень виконавчого комітету Житомирської міської ради від 11.03.2010 № 168 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі», від 22.12.2016 № 1164 “Про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:                                                                                                                

1. Надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі  суб’єктам господарювання згідно з додатком 1 — терміном на 5 років.

2. Відмовити у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами в  м. Житомирі суб’єктам господарювання згідно з додатком 2.

3. Зобов’язати суб’єктів господарювання укласти договір на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі з департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради у семиденний термін з дня прийняття рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами згідно з додатком 3.

4. Доручити комунальному підприємству “Інспекція з благоустрою  м.Житомира” міської ради упродовж 60 календарних днів з моменту прийняття цього  рішення  провести у встановленому порядку демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами згідно з додатком 2.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

  

Міський голова                                                                                     С.І.СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове