Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 509
візитів сьогодні: 76
візитів всього: 115846
Прогноз погоди
15.02.2017 - Про надання права користування земельними ділянками юридичним  особам
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
від____________ №_____
м. Житомир
 
 
Про надання права користування земельними ділянками юридичним  особам
 
 
Розглянувши клопотання юридичних осіб, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру», рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, рішення міської ради від 10.06.2015 №931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки у м. Житомирі», міська рада
 
ВИРІШИЛА:                                                                                                                                
 
1.  Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати юридичним особам в оренду земельні ділянки відповідно до додатка 1.
 
2. Затвердити технічні документації із землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (в частині поділу) та надати в оренду земельну ділянку відповідно до додатка 2.
 
3. Затвердити технічні документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надати в оренду юридичним особам земельні ділянки відповідно до додатка 3.
 
4. Надати в постійне користування земельні ділянки юридичним особам відповідно до додатка 4 (земельна ділянка сформована).
 
5.Зобов’язати землекористувачів:
 
5.1. Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки;
 
5.2.   Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій (власній) земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 
6. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
 
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
                                                                                     
Міський  голова                                                                                С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове