Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

• Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
  • Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.
  • Співробітництво територіальних громад.

До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.

Учасникам Конкурсу потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int.

Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.

Конкурс 2017 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 29.03.2017 № 65. Його фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.

Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону.