Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 576
візитів сьогодні: 20
візитів всього: 115736
Прогноз погоди
01.06.2016 - Про звітування Житомирського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів  Житомирської міської
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
 
від _________________ № ________
             м. Житомир 
 
Про звітування Житомирського міського голови, виконавчих органів,
постійних комісій та депутатів  Житомирської міської
 
З метою ефективного спілкування та звітування органами місцевого самоврядування перед громадою та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада:
 
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Положення про звітування Житомирського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Житомирської міської ради (далі - Положення, додається).
2. Управлінню по зв’язкам з громадськістю організувати роботу щодо висвітлення Положення в місцевих засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради та постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, дотримання законодавства та протидії корупції.
 
Міський голова                                                           С.І. Сухомлин
 

Cуб'єкт подання проекту депутат міської ради Мойсеєв Ю.В.

Зауваження юридичного департаменту до проекту рішення ЗавантажитиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове