Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 438
візитів сьогодні: 1
візитів всього: 115739
Прогноз погоди
01.06.2016 - Про надання дозволу громадянам на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів
 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я                    
сесія сьомого скликання
 
від                       №                                                                                        
м. Житомир
 
 
Про надання дозволу громадянам
на  складання проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
для розміщення тимчасових
збірно-розбірних металевих гаражів
 
 
Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу від 16.11.2011 №290 Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи наявність пільг, відповідно до вимог рішення міськвиконкому від 03.10.2012 №416 «Про впорядкування розгляду деяких питань у сфері містобудування та архітектури у місті Житомирі», міська рада,   
 
ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл:
1.1. Громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів, згідно з додатком.
1.2. Виконавчим органам Житомирської міської ради на виготовлення детального плану території на земельні ділянки за адресами, згідно з додатком.        
2. Громадянам, яким надано дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
3. Виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
4.  Виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  є  комерційним ризиком замовника.            
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
Міський голова                                                                             С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове