Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 69
візитів сьогодні: 4495
візитів всього: 1378289
Прогноз погоди
Звіт від 28 квітня 2010 р.про результати відстеження регуляторного акта “Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”
Звіт про результати відстеження регуляторного акта “Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”

28 квітня 2010року м. Житомир

Вид та назва регуляторного акта: “Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”
Назва виконавця заходів з відстеження: управління регулювання земельних відносин міської ради.
Цілі прийняття акта: ціллю даного регулювання є вдосконалення земельних відносин в сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати, диференціації ставок відповідно до цінності земельних ділянок та терміну оренди, покращення порядку справляння орендної плати.
Строк виконання заходів з відстеження: квітень 2010 року.
Тип відстеження: повторне.
Методи одержання результатів відстеження: при проведенні повторного відстеження використовувався метод збору статистичних даних.
Дані на основі яких проводилось відстеження результативності: використання даних ДЗК по реєстрації договорів оренди та фінансового управління міської ради щодо надходжень з орендної плати за земельні ділянки, прийняті рішення міської ради щодо надання земельних ділянок на умовах оренди.
Кількісні та якісні значення показників результативності акта: станом на 01.04.2010 року загальна кількість земельних ділянок, що надані на умовах оренди за період з 01.04.2009 по 01.04.2010 складає 96, площа орендованих земельних ділянок– 28,016 га, річна орендна плата за користування земельними ділянками складає 4 107 190 тис. гривень в рік.
Надійшло коштів від сплати орендної плати за користування на умовах оренди за період з 01.04.2009 по 01.04.2010 в сумі 14 039600 тис. грн.
Кількість земельних ділянок наданих на умовах оренди під комерційне використання – 57.
Кількість земельних ділянок наданих під будівництво багатоповерхових житлових будинків - 2.
Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення вищезазначених цілей: запровадження даного регуляторного акта забезпечить соціальний захист юридичних та фізичних осіб від необґрунтованого збільшення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, та прозорість процедури визначення розміру річної орендної плати.

Начальник управління О.М.РевенкоВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
 Kamagra jel php bypass shell shell indir php shell indir tempobet giriş1xbetkurtköy escortshort haircutsfullhdfilmizlesentempobettempobettempobetsex hikayeleri evden eve nakliyat jigolo caddecilingir elektrikciii jigolo ajansi evden eve nakliyattempobettempobettempobet