Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70637
Прогноз погоди
Новини від Богунської районної ради (2016 рік)

 

Вшановуємо ліквідаторів аварії на ЧАЕС

 

14 грудня 2016 року голова районної ради Олександр Блощинський взяв участь у заходах, присвячених вшануванню пам'яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

 


На балу благодійників Богунська районна рада отримала Диплом у номінації "Найблагодійніша організація, установа"

 

 

 


Патріотичне виховання учнівської молоді

 

З метою патріотичного виховання учнівської молоді у районній раді проходять зустрічі школярів загальноосвітніх шкіл району з нашими воїнами-захисниками. Під час заходу учні мають можливість поспілкуватися з героями АТО та кіборгами, подивитись виставку "Погляд АТО". 
До районної ради вже завітали учні ЗОШ № 6, які ознайомились з фотосвітлинами виставки та поспілкувались з тими, хто захищав нашу країну від агресора. По закінченню зустрічі голова ради Олександр Блощинський подарував школі книгу "Східний фронт", яка містить документально-художні нариси про російсько-українську війну.

 


Засідання 7-ї сесії районної ради (09.11.2016 р.)

 

09 грудня 2016 року відбулося засідання 7-ї сесії Богунської районної ради. Основним питанням порядку денного був звіт голови районної ради Олександра Блощинського за рік роботи. Олександр Сергійович детально проаналізував здобутки та досягнення за минулий рік роботи та окреслив плани і перспективи на майбутнє. 
Особливо приємним та хвилюючим моментом пленарного засідання було нагородження легедарних кіборгів, героїв АТО та волонтерів, які роблять все можливе для захисту нашої держави та збереження незалежності.

 


Шаховий турнір серед депутатів місцевих рад

 

Депутат районної ради Шевченко Денис Валентинович взяв участь у першому шаховому турнірі серед депутатів місцевих рад усіх рівнів. Захід відбувся 6 грудня 2016 року у приміщенні Житомирської обласної ради та був приурочений до професійного свята Дня місцевого самоврядування.


Відвідування УВП УТОС з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

 

«Всім тим, хто світло сонця вже не бачить
І сяючих зірок вночі,
Ми побажаємо терпіння, любові та удачі
У їхньому нелегкому житті....»

 

Напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю заступники голови Богунської ради Людмила Янушевич та Сергій Ілючок разом із депутатами відвідали УВП УТОС. Керівництво районної ради відзначили Грамотами виконавчого комітету та за підтримкою депутатів  ради надали матеріальну допомогу  працівникам УВП УТОС.


Відвідування Житомирського геріатричного центру 

 

3 грудня в Україні проголошено Міжнародним днем людей з інвалідністю. Депутати Богунської районної ради відвідали Житомирський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів. Разом з теплом своїх сердець, вони привезли подарунки для мешканців закладу. А святковий настрій всім створили учні загальноосвітньої школи № 1, які представили невеличку концертну програму.

 


Вшанування пам’яті жертв голодоморів

 

У День пам’яті жертв голодоморів 26 листопада у Житомирі на майдані Путятинському біля пам’ятника «Сумуючий ангел» пройшов скорботний захід. Вшанувати пам'ять жертв трагедій 1921-1922 років, 1932-33 років, 1946-1947 років прибули голова Богунської ради Олександр Блощинський та заступник голови Сергій Ілючок. Разом з присутніми вони поклали символічні колоски до памятника та запалили лампадки.

 


25 листопада 2016 року в рамках удосконалення роботи щодо реабілітації воїнів АТО, інвалідів була організована зустріч працівників Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів з бійцями антитерористичної операції, громадськими активістами з начальником управління праці та соціального захисту Богунської ради Якимівим М.І.

В ході зустрічі обговорені питання стану реабілітації воїнів АТО, їх всебічного забезпечення тими правами та можливостями, які гарантовані державою. Всі присутні мали можливість ознайомитись з фотовиставкою Леоніда Шрайбікуса "Погляд АТО" та поспілкуватись заступником голови ГО "Атошник" Сергієм Артемовим, представниками ГО "Донбас", одним з засновників Благодійного Фонду Братів Кузьміних та братом легендарного комбата Олега Кузьміних - Сергієм.

 


Пишаємося нашими Героями!

 

24 листопада 2016 року за ініціативи голови ради Олександра Блощинського у Богунській раді відкрилася фотовиставка Л.Шрайбікуса «Погляд АТО» та відбулася презентація книги Я.Марищенка «Східний фронт». 
Героями фотоекспозиції (на якій представлено близько 70 світлин) стали учасники АТО з різних куточків України та навіть Грузії. На фотографіях - десантники 95 бригади і 90 батальйону, бійці 30 та 26 бригад, а також добровольчого батальйону «Донбас» та інші.
«Східний фронт» - книга документально-художніх нарисів про російсько-українську війну. У ній описуються трагічні події, що відбувалися в грудні 2014 й січні 2015 років на території Донецького аеропорту; містяться спогади бійців батальйонів «Донбас», «Артемівськ», 30-ї Окремої механізованої бригади та 95-ї Окремої аеромобільної бригади, правдиві свідчення учасників тих буремних подій, сповіді людей, які вистояли в боях, до останнього залишаючись вірними присязі. 
На заході були присутні представники ГО «Атошник», легендарні кіборги, депутати районної ради, громадськість району.


Виїзне заняття на ПАТ "Біо Мед Скло"

 

Напередодні Дня скловиробника депутати Богунської ради на чолі з головою ради Олександром Блощинським завітали на День відчинених дверей, який проходив на одному з найпотужніших підприємств м. Житомира ПАТ «Біо Мед Скло».

Під час екскурсії, яку особисто провів голова правління Жарков Людвіг Анатолійович,депутати ознайомились з основними етапами виробництва скла та скляних виробів. Дізнались,що підприємство утримує стабільні передові позиції в галузі виробництва медичного скла, а також виробництва склотари для лікеро-горілчаної та слабоалкогольної промисловості, що в результаті проведеної реконструкції підприємство ПАТ "Біо Мед Скло" стало на рівень кращих підприємств по виробництву склопродукції по якості. Пройшли через дільниці зберігання та підготовки сировини, дізнались про постачальників сировини та вимоги, які ставить підприємство до своїх партнерів-постачальників. Депутати побачили сам процес скловаріння, чотирьохступеневу перевірку якості готової продукції в цехах, а також лабораторні випробовування на міцність, термостійкість та інші механічні властивості, і, звичайно, хімічний склад готової продукції. Всі члени екскурсії оцінили високу якість, надійність та налагодженість виробництва, що дало змогу побачити європейські стандарти та вимоги в промислових масштабах. Наприкінці зустрічі голова ради Олександр Блощинський подякував за цікаву та змістовну екскурсію та привітав колектив підприємства зі святом.

 


Засідання виконавчого комітету (15.11.2016 року)

15 листопада  2016 року відбулося засідання виконавчого комітету районної ради, на якому було розглянуто 10 питань. Основними з них були:

- Про роботу відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці за 9 місяців 2016 року

- Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік

- Про проект районного бюджету на 2017 рік

- Про проект фінансового забезпечення Програми соціального захисту населення Богунського району на 2016-2018 роки на 2017 рік

- Про план роботи виконавчого комітету районної ради на перше півріччя 2017 року

Всі проекти рішень були оприлюднені вчасно відповідно до чинного законодавства.


Учні ЗОШ № 1 м.Житомира активно долучилися до Всеукраїнської акції зі  збору пластикових кришечок для протезів пораненим воїнам АТО. Діти проявили національну свідомість та патріотизм.

За вагомий внесок у виховання дітей, формування  високих духовних та моральних цінностей голова ради Олександр Блощинський нагородив педагогічний колектив школи Грамотою виконавчого комітету. Депутат районної ради Раїса Ковальчук подарувала дітям солодкий подарунок.

 


Розширена апаратна нарада (01.11.2016 року)

01 листопада 2016 року проведено розширену апаратну нараду керівництва районної ради з керівниками та спеціалістами апарату районної ради, виконкому та виконавчих органів. Начальник управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради Ірина Ярош довела до відома присутніх інформсацію про основні напрямки діяльності зазначеного управління. Про стан розгляду документів і звернень громадян, виконання організаційно-масових заходів  доповіли завідувач загального відділу Інна Давиденко та завідувач організаційного відділу Микола Цівончук. Головний спеціаліст з кадрової роботи Анна Мікулінська розповіла про підписку періодичних видань на 2017 рік. 

 

 


 

 

Богунська районна рада запрошує долучитися до Всеукраїнської акції збору пластикових кришечок для допомоги постраждалим учасникам АТО, що потребують протезування. Цей пластик буде відправлено на переробний завод, а далі - на виготовлення протезу.

Приносити кришечки необхідно до організаційного відділу Богунської районної ради, каб. 312.

Телефон для довідок: 42-49-95

 


З метою військово-патріотичного виховання, набуття практичних навичок володіння зброєю 21 жовтня 2016 року для депутатського корпусу проведено виконання вправ навчальних стрільб зі стрілецької зброї (пістолета ПМ, автомата АКМ). Захід проходив на 37-му Загальновійськовому полігоні під пильним керівництвом інструкторів.

 


Засідання виконавчого комітету (18.10.2016 року)

18 жовтня 2016 відбулося засідання виконавчого комітету районної ради, на якому було розглянуто 10 питань. Основними з них були:

- Про звіт завідувача організаційного відділу апарату районної ради та виконокму Цівончука М.О.про організацію роботи віддулу по виконанню делегованих повноважень;

- Про затвердження заходів щодо відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів

- Про звіт комісії виконкому по призначенню субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям за 2015 рік та перше півріччя 2016 року

- Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Всі проекти рішень були оприлюднені вчасно відповідно до чинного законодавства.


Осінній благоустрій 

06 жовтня 2016 року працівники Богунської районної ради організували прибирання та впорядкування прилеглої території. Спільними зусиллями вдалося виконати значний об’єм робіт, цим самим привівши до належного вигляду територію біля установи. 

 


Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана

03 жовтня 2016 року у великій залі Богунської районної ради відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветеранів. Захід пройшов за підтримки депутата Житомирської міської ради Любові Цимбалюк, голови районної ради Олександра Блощинського та його заступників Сергія Ілючка та Людмили Янушевич, депутата районної ради Тетяни Денисенко.

 Голова районної ради Олександр Блощинський привітав учасників свята, висловивши щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави та району. Адже люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

За багаторічну сумлінну працю, високе почуття відповідальності, вміння, мудрість активісти ветеранських організацій були нагороджені Подякою голови ради.

Для ветеранів та пенсіонерів звучали музичні поздоровлення від творчих колективів Житомирського міського Палацу культури, художньо-аматорського ансамблю «Козацька Берегиня», хору «Надія».


Засідання 6-ї сесії районної ради

22 вересня 2016 року відбулося засідання шостої сесії районної ради. Депутати плідно працювали в постійних комісіях, тому сесія пройшла в діловій і конструктивній атмосфері. Прийнято рішення по бюджетним питанням, затверджено структуру апарату районної ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів ради, звіт про виконання плану роботи за І півріччя 2016 року.


Засідання виконавчого комітету районної ради (20.09.16 р.)

20 вересня 2016 року відбулося чергове засідання виконкому районної ради, під час якого членами виконкому затверджено заходи щодо відзначення в районі Дня громадян похилого віку, звіт про роботу районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, прийнято рішення по питанням соціального захисту населення та бюджетним питанням.

 

 


Обійми війни

Працівники апарату Богунської районної ради, управління праці та соціального захисту населення 06 вересня 2016 року відвідали виставку, присвячену  учасникам бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, яка розташована у приміщенні колишнього ресторану «Смоленськ».

Виставка «Військово-польовий арт» складається з фоторобіт фотографа Дмитра Муравського, виставки військового обладнання та кімнати пам’яті,  де зібрані особисті речі, оригінали нагород та військова амуніція 39 житомирян, які загинули у боях  на Сході України.

 

Пам'ятаємо… Не забудемо…

 

 


Мій квітучий район!

Вже традиційно на початку вересня  у Богунській районній раді проходить районний огляд-конкурс «Мій квітучий район.

02 вересня 2016 року з нагоди 1132-ї річниці м.Житомира відбулося урочисте підведення підсумків конкурсу.

 

Номінація "Найкраща виробнича територія або прилегла територія до підприємства, установи чи організації незалежно від форми власності."

ІІІ місце: Ресторан «Буржуа» (ФОП Соловйова Т.М.), Комунальна установа «Центральна міська лікарня № 2», ТОВ «Термінал» (директор Шлянін Валерій Борисович)

ІІ місце: Комунальна установа «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

І місце: Готель «Ялинка»

 

    Номінація «Найкраще подвір’я або прилегла територія навчального закладу»

ІІІ місце: Дитяча юнацько-спортивна № 1

ІІ місце: Загальносвітня школа № 8, дошкільний навчальний заклад № 29

І місце: дошкільний навчальний заклад № 21

 

Номінація "Найкраще впорядкована внутрішньо-дворова чи прибудинкова територія багатоповерхових будинків".

 

ІІІ місце:

а) Федорчук Раїса Олександрівна – мешканка вул. Хлібна, 43

б) Григор'єва Олена Михайлівна – старший будинку пр. Миру, 51,

 

ІІ місце:

Лозовський Іван Дмитрович – старший будинку Домбровського, 86

Сугак Неоніла Василівна – старший будинку пр. Миру, 13

 

І місце:

Рижов Віктор Васильович – старший будинку вул. Героїв Пожежних, 125, корпус 3

        

Подяки голови ради за активну участь в районному огляді-конкурсі «Мій квітучий район» вручено загальноосвітнім школам № 5, 19, 26, 27

 

Приз глядацьких симпатій від депутатів Житомирської міської та обласної рад Володимира і Людмили Кропивницьких за квіткове оформлення прилеглої території отримали:

  1. Кондратюк Петро Борисович – старший будинку вул. Чуднівська, 108б
  2. Островерха Олена Федорівна – дизайнер прибудинкової території вул. Героїв Пожежних, 125, корпус 3

 

Присутні мали змогу насолодитися виставкою робіт майстринь народної творчості.

 

Під час заходу збирали кошти для Андрійчук Аделаїди. Дівчинка потребує тривалого лікування та реабілітації.

Музичний сувеніром та окрасою свята стали виступи творчих колективів Житомирського міського Палацу культури, Житомирського інституту культури та мистецтв, ансамблю "Журавка".

 

По закінченню свята всіх присутніх пригостили українським короваєм.

 


Святкування Дня Незалежності України

 

24 серпня 2016 року голова Богунської районної ради голова Блощинський Олександр взяв участь в урочистому покладанні квітів до меморіальної дошки Олега Ольжича, могили учасників українських національно-визвольних змагань Миколи Сціборського та Омеляна Сенника. Під час урочистої ходи поклали квіти до пам’ятників Тараса Шевченка, Івана Франка, меморіального погруддя В’ячеслав Чорновола, меморіальної дошки Михайла Грушевсьго та стели Небесної Сотні на майдані імені Сергія Корольова, де оголосили хвилину мовчання по загиблих під Іловайськом, героям АТО та героям Небесної Сотні.

 

 


"Сорочку мати вишила мені..."

 

З нагоди Дня Державного Прапора та 25-ї річниці Незалежності України у Богунській районній раді за ініціативи заступника голови ради з питань діяльності виконавчого органу Янушевич Людмили відбулася акція «Сорочку мати вишила мені...». Під час заходу презентувалася  виставка автентичного одягу, на якій були представлені старовинні вишиванки з різних регіонів Житомирщини, серветки, рушники, домотканні килими тощо. Також проводились майстер-класи з вишивання, бісероплетіння, соломоплетіння.

На свято запрошено спеціального гостя з Києва - експерта лабораторії з питань реалізації досліджень культурології та мистецтв Інституту культурології Національної академії мистецтв України Наталія Вікторівна Іванченко, яка розкрила секрети українських народних звичаїв та обрядів.

Усіх присутніх віншували співачки народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу „Колиска” (Новоград-Волинський р-н), дует «Пращур», ансамбль «Журавка», бандуристка Ніконорова Світлана.

Під час акції було зібрано кошти, необхідні для реабілітації Коломєйцевої Насті, хворої на ДЦП.

По закінченню заходу всіх присутніх частували українським короваєм.

Учасники та гості свята розгорнули великий синьо-жовтий Прапор - символ української єдності та державності.

 


 

23 серпня 2016 року проведено святкові збори керівництва районної ради, працівників апарату ради та виконкому, управління праці та соціального захисту населення. Голова ради Олександр Блощинський привітав присутніх з державним святом - Днем незалежності України. За баторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, сприяння у вирішення питань життєзабезпечення населення району, особистий вагомий внесок у забезпечення виконання делегованих повноважень нагороджено нагрудним знаком "25-років Незалежності України" та Подяками голови ради кращих працівників. 

 

 

Окрім того, з нагоди відзначення 25-ї річниці з Дня проголошення незалежності України нагороджено Подякою голови ради за активну участь у ветеранському русі, значний особистий внесок у патріотичне виховання молоді Бобилева Германа Івановича, полковника у відставці, колишнього голову Богунської районної ради ветеранів.

 

 


З нагоди Дня незалежності України у Житомирській виправній колонії № 4 відбулися святкові збори. Голова Богунської районної ради Блощинський Олександр привітав присутніх с наступаючим державним святом та нагородив Грамотами виконавчого комітету кращих працівників колонії.

 В свою чергу керівництвом Житомирської виправної колонії Управління державної пенітенціарної служби України в Житомирській області № 4 нагороджено Почесною Грамотою за плідну співпрацю голову Богунської районної ради Блощинського Олександра, який також є членом спостережної комісії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради.

 


Засідання виконавчого комітету районної ради (16.08.2016)

16 серпня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Богунської районної ради. Членами виконкому розглянуто питання соціального захисту населення, бюджетні питання. За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.


Житомирській автомобільній школі Товариства сприяння обороні України – 70 років!

 

Житомирська автомобільна школа на протязі багатьох років займала провідне місце серед оборонних колективів. З нагоди 70-річчя від дня заснування школи відбулися урочисті збори за участі колективу підприємства, керівництва районних рад, голови Житомирської міської організації ТСОУ, директора Житомирської АШ ТСОУ Гайструка Ю.М.,  голови Житомирської обласної організації ТСОУ, члена ЦК ТСОУ Ніколуся М.О.

Від імені керівництва районної ради, депутатського корпусу колектив школи привітав заступник голови ради Ілючок Сергій та вручив Грамоти виконавчого комітету кращим працівникам.


Чергове засідання комісії по призначенню субсидій

 

04 серпня 2016 року відбулося чергове засідання комісії виконавчого комітету     Богунської районної ради   по призначенню  субсидій,  державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім'ям, призначення  (відновлення) соціальних виплат, пенсій, надання пільг внутрішньо переміщеним  та іншим особам,. На  засіданні виступила заступник голови ради з  питань діяльності  виконавчого  органу Янушевич Л.П., яка акцентувала увагу присутніх на  виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.16 №365  щодо особливостей складання актів обстеження  матеріально-побутових умов  внутрішньо переміщених осіб.

Разом з робочою групою, до складу якої входять депутати районної ради, було розглянуто 78 звернень внутрішньо переміщених  осіб, 26 справ  по призначенню  субсидій та 3 справи  по наданню пільг.


 

Засідання комісії по призначенню субсидій

        

         27 липня 2016 року відбулося перше засідання  комісії виконавчого комітету     Богунської районної ради   по призначенню  субсидій,  державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім'ям, призначення  (відновлення) соціальних виплат, пенсій, надання пільг внутрішньо переміщеним  та іншим особам, згідно  рішення виконкому  від  19.07.2016 року №55  відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.16  №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

         Всього було розглянуто на комісії 138 звернень внутрішньо переміщених осіб та прийнято позитивні рішення.

 


Засідання виконавчого комітету районної ради (19.07.2016)

19 липня   2016 року  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Богунської районної ради. Основні питання, винесені на порядок денний:

1. Про  роботу відділу  ведення Державного реєстру вибрців районної ради щодо поновлення персональних даних Реєстру  (доповідач- Старинець С.М.);

2. Про  хід виконання основних заходів з підготовки цивільного захисту Богунського району м.Житомира на 2016 рік  (доповідач – Муліш Т.М.);

3. Про  комісію виконкому по призначенню субсидій, державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім'ям , призначення (відновлення) соціальних виплат, пенсій, надання пільг внутрішньо  переміщеним особам (доповідач-Якимів М.І.);

4.Про надання натуральної допомоги  громадянам району (доповідач-Янушевич Л.П.);

5.Про зняття з контролю рішень виконкому(доповідач-Согріна Л.В.); 

6.Інформація про розпорядження, прийняті головою Богунської районної ради в період з 21.06.16 по 18.07.16 (доповідач-Блощинський  О.С.).

 


 

Cвято Івана Купала

 

Cвято Івана Купала найбільші його шанувальники називають поезією літа, гімном буянню природи та величальною піснею працьовитості людини. Богунська районна рада активно підтримує українські традиції і саме тому, 06 липня 2016 року відбулося святкування Івана Купала в с. Камянка. Дотримуючись традицій минулих поколінь, депутати та працівники районної ради пригадали цікаві історії, пов’язані із цим днем, співали пісні, пускали вінки на воду.

Особливою окрасою заходу став виступ гурту «Журавка», який разом з бубном супроводжував традиційні пісенні мелодії.


Засідання 5-ї сесії районної ради 

23 червня 2016 року відбулося засідання чергової 5-ї сесії районної ради, на якому був присутній Житомирський міський голова Сухомлин Сергій Іванович, який нагородив заступника голови ради з питань діяльності виконавчого органу Янушевич Людмилу Петрівну нагрудним знаком «Відзнака» за заслуги перед містом, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадсько-суспільній діяльності міста, вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту мешканців міста. 

Під час бесіди  з депутатами Сергій Іванович відповів на всі поставлені йому питання щодо стану розвитку міста, зокрема Богунського району, розповів про подальші плани та перспективи. Зустріч пройшла у діловій та конструктивній атмосфері.

Під час пленарного засідання депутати районної ради розглянули бюджетні питання,  затвердили план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року,  Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Богунської районної ради м.Житомира Житомирської області, список народних засідателів Богунського районного суду м. Житомира, інші питання порядку денного. А також було підтримано звернення депутатів Богунської районної ради м. Житомира до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо зниження тарифів на споживання природного газу та запит депутата районної ради стосовно забезпечення додаткових місць у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району.

 

 

 

 


Засідання виконавчого комітету районної ради (21.06.2016)

 

21 червня   2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Богунської районної ради. Основними питаннями були :

- Про роботу відділу  персоніфікованого  обліку отримувачів пільг щодо виконання делегованих повноважень (доповідач-- Іванисько О.А);

- Про  внесення  змін  до  районного  бюджету  на  2016 рік  (доповідач--Каганович С.П.);

- Про  затвердження подання  щодо поміщення у психоневрологічний інтернат (доповідач -- Малахова С.О.);

- Про  надання   натуральної  допомоги  громадянам  району (доповідач --Янушевич Л.П.);

- інші питання порядку денного.    

 

 


 

Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

17 червня 2016 року відбулося чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Члени ради розглянули питання стану травматизму виробничого та невиробничого характеру у Богунському районі та стану охорони праці в ЖБК-2

 


Розширена апаратна нарада

07 червня 2016р. відбулася розширена апаратна нарада  керівництва районної ради з  керівниками та спеціалістами  апарату районної ради, виконкому та виконавчих органів ради. На порядок денний виносилось питання  про  стан пожежної безпеки на території Богунського району  міста   Житомира. Доповідачем був  головний інспектор Житомирського відділу УДСНС України у Житомирській області -- Галетко Сергій Анастасійович. Також відбулося  практичне заняття з  питань дотримання правил пожежної безпеки.

 

 

 


Виїзне  депутатське навчання

03 червня  2016р. в  рамках депутатського навчання  відбулася екскурсія депутатів районної ради   до  Свято-Духівського  чоловічого  монастиря УПЦ Київського патріархату,  який  знаходиться   на  березі  мальовничого озера  поблизу села  Городське Коростишівського району Житомирської області. Серед соснового бору постали: невеличкі церкви, трапезна, келії ченців та господарські приміщення. Усього близько десятка дерев'яних споруд.

На території монастиря побудовано меморіальний комплекс «Українська голгофа», присвячений жертвам геноциду українського народу і репресіям проти православного духівництва.

 

 


 Навчання у сфері цивільного захисту

На виконання Стратегії правової освіти населення, делегованих повноважень у сфері цивільного захисту 2 та 6 червня 2016 року проведено ознайомчі екскурсії для школярів ЗОШ №6 по захисній споруді Богунської районної ради. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

 


Свято останнього дзвоника

 

Свято останнього дзвоника завітало у всі загальноосвітні заклади м.Житомира: звучав Державний Гімн України, проведені урочисті лінійки, лунали вітання і подяки, вручалися почесні грамоти  школярам тощо.     

    До шкіл Богунського району завітала заступник голови Богунської ради з питань діяльності виконавчого органу Янушевич Людмила, яка звернулася з вітальним словом до педагогічних, учнівських, батьківських колективів та громадськості з побажанням миру, добра, вагомих результатів в майбутньому.


Сім'я, мати та дитина – це ми всі – це Україна!

Під таким гаслом відбулось свято родинного затишку, теплих відчуттів і дружнього спілкування у приміщенні Богунської районної ради 20 травня 2016 року. Захід, присвячений Міжнародному дню сімї, пройшов за підтримки керівництва районної ради, депутатського корпусу та членів виконкому. Відкриваючи свято, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу Людмила Янушевич зазначила, що саме родина є основою добробуту, злагоди й взаєморозуміння, надійною фортецею та опорою  для кожної людини.

 

Під час заходу проходила виставка-продаж робіт учнів шкіл ЗОШ № 17 та 28, дітей присутніх родин. Зібрані кошти були направлені на лікування Собецького Максима, учня ЗОШ №28.

Труднощі, що виникають при народженні та вихованні дітей, не лякають родини, що були присутніми на святі. Це родини з будинків сімейного типу (8-9 дітей), сімї з прийомними дітьми, багатодітні родини (5-11 дітей), які роблять вагомий внесок у виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку. 

 

Подарунком для присутніх були виступи учнів ЗОШ № 17 та 28, творчих колективів Палацу культури.

 

Яскравими подіями свята були виступи гурту «Журавка», художньо-аматорського колективу «Козацька Берегиня».

 

Сповнені  емоцій та незабутніх вражень були номери Тулінова Антона та Кузьменко Каміли, Івана Чайки, переможниці багатьох Всеукраїнських конкурсів Борисової Марини.

Не залишив байдужими присутніх виступ вихователя гуртожитку УВП УТОС, талановитої людини Лавреги Ніни Іванівни, що пише вірші, які відображають сьогодення, несуть собою зміст життя.

 

Запрошеними на свято були Сенюк Ольга та Литвин Ольга, які втративши чоловіків під час проведення АТО, є справжнім прикладом стійкості, незламності, мудрості, сили волі та водночас ніжності, витонченості та краси. Жінки представили зворушливу віршовану композицію "Я-Жінка", а їхні донечки Софія та Єлизавета виступили з віршем "Моя Україна".

 

По закінченню заходу всіх присутніх частували українським короваєм, який є основою життя, сила, якою через сонячну енергію і пшеничну зернину дає людині тілесну міць та життєву наснагу.


Засідання виконавчого комітету (17.05.2016)

 

17 травня  2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Богунської районної ради. Основними питаннями були :

- Про виконання районного бюджету  за 1 квартал 2016 року;

- Про роботу сектору  по нагляду за призначенням (перерахунком) та виплатою  пенсій управлінням Пенсійного фонду України  в м.Житомирі Житомирської  області;

- Про  роботу відділу соціальних допомог  УПСЗН  районної ради щодо  призначення  субсидій за спрощеним порядком  в опалювальному періоді  2015-2016 років;

- Про план роботи виконавчого комітету  Богунської районної ради на  друге півріччя 2016 року;

- інші питання порядку денного.    


«Спорт об’єднує всіх в одну команду» (фінал)

 

13 травня 2016 року у м. Бердичеві відбулася VII обласна спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування.Змагання проходили під гаслом, яке вже стало традиційним, -  «Спорт об’єднує всіх в одну команду».На фінал спартакіади прибули 18 команд  - представників районних та міських рад нашої області.Змагання проводились з таких видів спорту як волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шашки та швидкі шахи. Богунську раду у змаганнях по швидким шахам представив депутат районної ради Шевченко Денис Валентинович.

 


Ніхто не забутий, ніщо не забуто

Напередодні Дня пам’яті та примирення та 71-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники влади та громадських організацій, ветерани, школярі зібралися на Російсько-Вільському кладовищі вшанувати пам’ять загиблих героїв та стати свідками відкриття меморіального знаку з іменами знайдених бійців.

Голова Богунської ради Олександр Блощинський зазначив, що Житомир одним із перших міст країни зазнав бомбардування гітлерівської авіації. Друга світова війна принесла в українські домівки незліченні жертви і страждання, не оминула жодну родину. Відстоюючи свою незалежність та цілісність країни на східних кордонах, всі чітко усвідомлюють подвиг і жертовність тих, хто віддав своє життя під час війни.

З 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі присутніх привітали також заступник Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренов М.В.,  голова Богунської організації ветеранів України Панченко Валентин, курсант Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова Добровольський Володимир.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в жорстоких боях у період Другої світової війни та новітніх героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності та боронять кордони держави на Сході України зараз

По закінченню реквієму, відбулось відкриття меморіального знаку з іменами раніше невідомих воїнів, які загинули під час визволення міста Житомира та Житомирської області від нацистських загарбників у 1943–1944 роках.

 


   

День депутата (28.04.2016)

 

28 квітня 2016 року проведено тематичну зустріч на тему "Децентралізація фінансової системи", на яку запрошено заступника директора департаменту фінансів Житомирської обласної адміністрації, кандидата економічних наук Венцеля Віктора Тарасовича.  

 


VІІ обласна спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування

 

22 квітня 2016 року в м Житомирі було проведено другий етап (зональні змагання) VІІ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом „Спорт об’єднує всіх в одну команду!”.

Команда депутатів та працівників виконкому Богунської ради достойно представила гру з таких виду спорту: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, шашки, швидкі шахи.


 

Весняний загальноміський благоустрій - 2016

 

На виконання розпорядження міського голови від 21.03.2016 № 175 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста», з метою поліпшення благоустрою та санітарного стану району, депутатським корпусом Богунської районної ради було організовано прибирання території Соколовського кар’єру та берегу річки Крошенки.

«Чисте місто – це прояв нашої свідомості, культури, самоповаги, адже тут ми всі живемо, працюємо, відпочиваємо, сюди запрошуємо гостей, тут ростуть наші діти. Кожному хочеться пишатися своїм містом. Саме тому маємо чудову нагоду разом з друзями, сусідами, колегами вийти та прибрати наш Житомир», – зазначає голова Богунської ради Олександр  Блощинський.


 

Круглий стіл "30-ті роковини Чорнобильської катастрофи"

 

20 квітня 2016 року у районній раді відбулось засідання круглого столу "30-ті роковини Чорнобильської катастрофи". На засіданні розглянули питання соціального захисту чорнобильців, зокрема, пенсійного забезпечення учасників ліквідації на ЧАЕС, ролі громадських організацій у вирішенні соціальної підтримки чорнобильців, впливу аварії здоров`я людини, формування екологічної культури.

У заході взяли участь заступник голови Богунської районної ради з питань діяльності виконавчого органу Людмила Петрівна Янушевич, начальник управління праці та соціального захисту населення Якимів Михайло Іванович, ліквідатори аварії, представники органів влади та громадських організацій.

 

 


“Незабутні мелодії серця супроти болю й забуття”.

 

Саме під такою назвою відбувся вечір-зустріч із вдовами ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, присвячений жінкам, яким випала нелегка доля: проводжати чоловіків у зону ризику, чекати, переживати, зустрічати, лікувати та хоронити дорогих їм людей. Захід пройшов у Богунській районній раді напередодні дня вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Така зустріч для присутніх — гарна можливість відчути себе потрібними суспільству.

Гарним доповненням до заходу стала і концертна програма від творчих колективів Житомирського міського палацу культури.


 

Мітинг-реквієм до Міжнародного дня визволення в’язнів концтаборів

 

11 квітня 2016 року заступник голови ради Ілючок Сергій та керуючий справами виконкому Богунської ради Любов Согріна взяли участь у мітинзі-реквіємі та покладанні квітів, що присвячені Міжнародному дню визволення в’язнів концтаборів.

 У заході взяли участь ветерани, представники влади та громадськості. Також був присутній останній в’язень концтабору Майданек, житомирянин Франц Карлович Бржезицький. 

 

 


 

Нарада з питань організації роботи по проведенню весняного  місячника з благоустрою

та санітарного прибирання  району

 

На виконання розпорядження Житомирського міського голови від 21.03.16 № 175 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста» і розпорядження голови Богунської ради від 28.03.16  № 29 «Про весняний благоустрій та санітарне прибирання» 06 квітня  2016 року у Богунській  районній раді відбулася нарада з питань організації роботи по проведенню весняного  місячника з благоустрою та санітарного прибирання  району.

У нараді взяли участь керівництво районної ради, заступник начальника управління  комунального господарства Житомирської міської ради Шевчук Віталій Андрійович, заступник начальника управління житлового господарства Житомирської міської ради Бічук Олег Ігорович, керівники та працівники підприємств, установ, організацій і закладів, розташованих на території  Богунського району.

До відома присутніх доведено завдання по благоустрою та санітарному прибиранню території району, а також організації роботи по впорядкуванню закріплених за підприємствами району могил воїнів визволителів на Російсько-Вільському кладовищі.

 


 

Розширена апаратна нарада

 

05 квітня 2016 року відбулася розширена апаратна нарада керівництва районної ради з керівниками та спеціалістами апарату ради, виконкому та виконавчих органів, на якій було розглянуто питання:

1. Про нове в Пенсійному законодавстві;

2. Про організацію роботи по підготовці до проведення весняного загальнорайонного прибирання території та упорядкування військових поховань на Російсько-Вільському кладовищі.

3. Інформація-аналіз про стан розгляду документів і звернень громадян, які надійшли до районної ради у І кварталі 2016 року.

4. Інформація аналіз про виконання оргмасових заходів районної ради, виконкому та надання інформації про діяльність ради та виконкому у І кварталі 2016 року.

5. Ознайомлення з листом Житомирської обласної ради від 16.03.2016 року № р-5-22/521 "Про Всеукраїнський місячник Червого Хреста". 


Засідання  районної ради з  питань безпечної життєдіяльності населення

   

  24 березня 2016р. відбулося  засідання  районної ради з  питань безпечної життєдіяльності населення (голова ради-Янушевич Л.П.),  на яке  були запрошені:

      -  головний спеціаліст з  охорони праці  управління праці та соц..захисту населення   районної ради -  Степанченко Н.С.;

     - заступник командира взводу Житомирського відділу поліції гол.управління ГУНП   в Житомирській  обл.,  майор поліції – Бондар В. В.;

      - гол.спеціаліст відділу санітарного нагляду Житомирського міськрайонного       управління Головного управління Держсанепідемслужби -  Борисова О.В.;

     - інженер з охорони праці Комунальної установи  ЦМЛ №2 - Лавренчук  М.М.

     - депутат районної ради – Лазар Т.П.

     - інспектор сектору  запобігання  надзвичайних ситуацій Житомирського міського відділу  Управління Держ. Служби України з надзвичайних ситуацій – Паюк  О.Л.

     - начальник відділення  виконавчої  дирекції  Фонду соц. страхування  від  нещасних випадків на  виробництві  та проф.  захворювань  України в м.Житомирі – Піхуля В.П.

         Розглядались питання  виробничого та невиробничого  травматизму по Богунському району, його профілактика на прикладі підприємств - ТОВ Котлозавод  «Крігер» та          професійного училища-інтернату.

 

 


 

Засідання постійно  діючої  районної  робочої  групи

 

24 березня 2016 р. в малій залі районної ради  відбулося засідання постійно  діючої  районної  робочої  групи щодо забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців районної ради.

Запрошеними на зустріч були:

 Блощинський О.С.- голова  районної ради

 Ілючок С.А. - заступник голови  ради

Оверкович  Г.В.-головний спеціаліст – юрисконсульт  апарату  ради та   виконкому районної ради

Старинець С.М.-завідувач відділу  ведення Державного  реєстру виборців районної ради

Насонова Н.М.-головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців районної ради

Бутков М.М.-офіцер  групи по  роботі з особовим складом військової  частини 3047

Вессер І.А.-старший офіцер відділення по роботі з   особовим складом військової  частини  А0281

Габітов  А.Й.-заступник начальника підполковник управління пенітенціарної служби України в Житомирській обл.(№8)

Кальчук К.В.-головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів  цівільного стану реєстраційної  служби  Житомирського  міського управління юстиції

Новаковський С.Ю. - начальник Богунського РВ  у м.Житомирі УДМС України в Житомир.обл.

Закусилова Т.В.- в.о. заступника з  ПРР КУ ЦМЛ №2

Бужков М.М. - офіцер  групи по роботі  з  особовим складом

Поліщук В.М.-заст.керівника апарату  Богунського районного  суду

Прокопенко П.О. - заст.начальника управління Держ. пенітенціальної  служби України в Житомир.обл. (№4)

Якимів М.І. – начальник управління  праці та соц.захисту населення  Богунської районної ради м.Житомира.

Під час засідання робочої  групи обговорювалось  питання про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування  та оптимізації надання адміністративних  послуг. Розглядалась інформація стосовно співпраці відділу ведення Державного реєстру виборців та суб'єктів подання відомостей періодичного поновлення за період з 01.01.2015р по 31.12.2015р., передача  форми подань з  відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення  персональних  даних Державного реєстру виборців.

 

 

 


День депутата (24.03.16)

З метою підвищення професійного фахового рівня депутатів районної ради, працівників апарату ради та виконкому, виконавчих органів ради кожного четвертого четверга місяця проводяться тематичні зустрічі із представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, деражвних підприємств, організацій, установ.

24 березня 2016 року відповідно до Програми постійно діючого семінару "Діяльність депутата у місцевій раді та її органах" відбулася зустріч з головним спеціалістом відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в області Бучинською Тетяною Володимирівною, яка надала розяснення онсовних вимог Закону України "Про захист персональних даних" та Закону України "Про доступ до публічної інформації". 

 

 


 

Свято 8 Березня в УВП УТОС

 

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в  житті - сердечності, доброти, кохання, радості і  тепла. Сьогодні важко  назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і  небайдужих жіночих сердець. Мудрість, талановитість, постійне прагнення  до  самовдосконалення, невтомність, активна  життєва позиція, що  водночас поєднується  з жіночністю  та красою, -  такою сьогодні є сучасна  жінка  України.

Саме з нагоди цього свята   відбувся ранок для матерів з дітьми в УВП УТОС. Присутніми  також були заступник голови  ради з питань діяльності виконавчого органу Людмила Янушевич, депутати Богунської  ради Раїса Ковальчук  та Тетяна  Денисенко, які виступили спонсорами  даного свята.

 

 

 


 Вшанування Великого Кобзаря

 

9 березня 2016 року, у день народження Великого Кобзаря, голова районної ради Олександр Блощинський прийняв участь у покладанні квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

 Під час урочистостей звучали Державний Гімн України та невмируще Шевченкове слово. Честь та шану Кобзареві віддали військовослужбовці Житомирського гарнізону ходою військової роти почесної варти по Великій Бердичівській.

 


Засідання 4-ї сесії районної ради

 

25 лютого 2016 року відбулося засідання 4-ї сесії районної ради. Депутатами затверджено графік особистого прийому громадян, Положення про управління праці та соціального захисту населення, розглянуто бюджетні питання.
У звязку з набуттям чинності змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" рішення приймалися шляхом відкритого поіменного голосування. 


Засідання виконавчого комітету районної ради (16.02.2016)

 

16 лютого 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету районної ради. Були розглянуті питання:

- Про стан погашення заборгованості, легалізації заробітної плати та рівень оплати праці на субєктах господарювання району;

- Про підсумки роботи по розгляду звернень громадян у районній раді та її викоанвчих органах у 2015 році;

- Про виконання районного тбюджету за 2015 рік;

- Про комісію по розгляду питань, повязаних із встановленням статусу учасника війни деяким особам, на яких поширується чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" при виконавчому комітеті районної ради. 

- інші питання.


 

День депутата (15.02.2016) 

15 лютого 2016 року відбулася тематична зустріч депутатів районної ради з головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської ОДА Хабчуком Олегом, на якій обговорено нові аспекти антикорупційного законодавства. Депутатам розяснено необхідність та порядок заповнення декларації, надано вичерпні відповіді на питання.

 


 

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

15 лютого 2016 року голова Богунської районної ради Блощинський Олександр взяв участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які проходили біля пам’ятного знаку «Чорний тюльпан».

Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали  квіти до пам’ятного знаку.

 


Нарада з керівним складом цивільного захисту Богунського району

 

04 лютого 2016 року у Богунській районній раді проведно нараду з керівним складом цивільного захисту району, спеціалізованих служб цивільного захисту і суб’єктів господарювання щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту у 2015 році та визначення завдань на 2016 рік. У нараді взяли участь заступник голови ради Ілючок Сергій, заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради Куліковський Олександр, завідувач відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Богунської районної ради Муліш Тамара, керівники та працівники спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та закладів району.

Кращих працівників цивільного захисту було нагороджено Грамотами виконавчого комітету районної ради та Подяками голови ради за значний особистий внесок у підвищення ефективності заходів, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки району, досягнуті успіхи у 2015 році.

 


День депутата (28.01.2016)

28 січня 2016 року відбулося навчання депутатів районної ради. Заступник начальника організаційного відділу Житомирської обласної ради Павлусенко Тетяна розповіла про нормативно-правове забезпечення депутатської діяльності, ознайомила з законодавчими актами, які регулюють депутатську діяльність та можливостями реалізації депутатських повноважень, відповіла на запитання депутатів стосовно затвердження графіків прийому громадян, порядку подання та оформлення депутатських запитів та звернень. 

Начальник управління праці та соціального захисту населення районної ради Якимів Михайло розповів про повноваження органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення.

 


 

Акція "Злука на Тетереві"

 

22 січня 2016 року, у  День соборності України, голова Богунської ради Олександр Блощинський прийняв участь у патріотичній акції «Злука на Тетереві», яка відбулася на пішохідному мосту в парку ім. Юрія Гагаріна в Житомирі. Під час заходу всі бажаючі взяли участь в об’єднанні прапором України двох берегів ріки Тетерів.

 


Засідання районної комісії

З метою вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та підготовки матеріалів до видання серії  «Книга Пам’яті України. Чорнобильська трагедія. Житомирська  область» у Богунській районній раді відбулося засідання районної комісії, до складу якої увійшли керуючий справами виконкому Согріна Л.В., начальник УПСЗН районної ради Якимів М.І., начальник фінансового відділу Каганович С.П., директор благодійного фонду  «Ліквідатор» інвалідів Чорнобиля по місту Житомиру та області Ковальчук О.О., голова Координаційної ради Чорнобильських організацій Житомирської області та м.Житомира Мілевський В.Ф., керівник Житомирської міської громадської організації інвалідів  «Союз Чорнобиль України» Хіля В.Г., керівник Житомирської громадської  організації «Пожежні Чорнобиля» Чумак В.А.                 

 


Мітинг з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Житомирської області від нацистських загарбників

14 січня 2016 року в місті Житомирі біля Монументу Слави відбувся мітинг з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Житомирської області від нацистських загарбників, у якому взяв участь голова Богунської ради Олександр Блощинский.  Учасники заходу поклали квіти до Монумента Слави та вшанували пам’ять про полеглих хвилиною мовчання.

 

 


Святкові заходи з нагоди 109-ї річниці від дня народження Сергія Павловича Корольова.

 

12 січня 2016 року у місті Житомирі відбулися святкові заходи з нагоди 109-ї річниці від дня народження Сергія Павловича Корольова.

В урочистостях взяла участь заступник голови Богунської районної ради з питань діяльності виконавчого органу Людмила Янушевич. Разом з керівництвом Житомирської ОДА та Житомирської обласної ради, представниками Державного космічного агентства України і Литовського етнокосмологічного музею, народним депутатом України Андрієм Тетеруком, громадськістю, вона  поклала квіти до пам’ятника С. П. Корольова та до бюсту відомого вченого біля музею космонавтики.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.