Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70627
Прогноз погоди
Повідомлення, оголошення

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановні  ліквідатори аварії на ЧАЕС

 та мешканці  міста і Богунського району!

 

 

       26 квітня 2016  року виповнюється 30 років від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

З метою вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в місті Житомирі проводиться робота по створенню серіалу «Книга Пам’яті України. Чорнобильська трагедія. Житомирська область».

Для складання поіменних списків ліквідаторів аварії на ЧАЕС звертаємость до Вас – шановні ліквідатори, до родичів (вдів) загиблих, померлих упродовж трьох десятиліть після аварії, громадських організацій, діяльність яких пов’язана із соціальним захистом учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС про допомогу у наданні такої інформації: прізвище, ім’я, по батькові ліквідатора; число, місяць, рік народження; місце народження; військове звання до аварії на ЧАЕС; місце роботи та посада до аварії на ЧАЕС; з якої по яку дату знаходився в зоні ЧАЕС; місце перебування під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; характер роботи, що виконувалася; категорія; інвалідність (за  наявності); нагороди за участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; ким і де працював після аварії на ЧАЕС;живий чи помер (коли, де похований) та у заповненні відповідних персональних карток-анкет.

       Збір, узагальнення матеріалів про ліквідаторів жителів Богунського району м. Житомира здійснюється районною комісією з підготовки матеріалів до видання серії «Книга Пам’яті України. Чорнобильська трагедія. Житомирська область», яка утворена при виконавчому комітеті районної ради.

Інформацію про ліквідаторів просимо надавати до Богунського райвиконкому м. Житомира за адресою: 10003, вул. Перемоги, 55, кім. 217, 304;

тел. для довідок 42-50-10, 42-49-93 (за вказаною адресою можна отримати Анкети для заповнення).

 

                                       Богунський  райвиконкомВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.