Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 306
візитів сьогодні: 8
візитів всього: 115715
Прогноз погоди
06.11.2017 - Про надання дозволу на порушення благоустрою  по вул. Героїв Крут, 18
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
 
від _____________ №_________
                            м. Житомир
 
Про надання дозволу
на порушення благоустрою 
по вул. Героїв Крут, 18
 
 
         Розглянувши звернення Лящової А.Й. щодо надання дозволу на порушення благоустрою, відповідно до ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Дозволити громадянці Лящовій А.Й. порушити асфальтобетонне покриття проїжджої частини вулиці Героїв Крут в районі житлового будинку № 18 для можливості підключення до центрального колектору каналізації при умові оформлення відповідних дозвільних документів в комунальному підприємстві «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.
         2. Зобов’язати громадянку Лящову А.Й. укласти угоду та здійснити 100 відсоткову попередню оплату з балансоутримувачем вулиць та доріг міста Житомира комунальним підприємством «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради на відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по вулиці Героїв Крут шляхом влаштування технологічної карти відремонтованого асфальтобетонного покриття в місці проведення розкопки.
         3. Комунальному підприємству «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради забезпечити відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по вулиці Героїв Крут відповідно державних будівельних норм.
         4. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради забезпечити контроль за дотриманням державних будівельних норм при відновлені дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по вулиці Героїв Крут в місці проведення розкопки.
         5. Управлінню комунального господарства міської ради посилити контроль за якістю виконання відновлювальних робіт та контролю якості прийомки завершених робіт.
         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів ради згідно з  розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                        С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове