Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 427
візитів сьогодні: 40
візитів всього: 115954
Прогноз погоди
19.10.2017 - Про передачу на баланс виконаних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від _____________ №_________
                            м. Житомир
 
 
Про передачу на баланс виконаних
робіт з будівництва, реконструкції
та капітального ремонту об'єктів
 
 
З метою збереження та ефективної експлуатації об’єктів комунальної власності, на підставі декларацій про готовність об’єктів до експлуатації, зареєстрованих управлінням Державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради, та у відповідності до статей 29, 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс КПСМНЗ музична школа № 3 виконані роботи з реконструкції системи опалення приміщення корпусу № 2 КПСМНЗ музична школа № 3 за адресою: майдан Смолянський, 1/124 в м. Житомирі.
2. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс КЗ "Централізована бібліотечна система" виконані роботи з реконструкції системи опалення приміщення бібліотеки-філіалу № 12 КЗ "Централізована бібліотечна система" за адресою: майдан Смолянський, 1/124 в м. Житомирі.
3. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс Житомирського міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради виконані роботи по об’єктах:
3.1. Капітальний ремонт приміщень та фасаду підліткового клубу «Пролісок» по вул. Мала Бердичівська, 4 в м. Житомирі.
3.2. Капітальний ремонт приміщень та фасаду ПК «Спартанець» по вул. Щорса, 34 (нова назва вул. Покровська) в м. Житомирі.
3.3. Капітальний ремонт приміщень та фасаду ПК «Мрія» по вул. Рильського, 1 в м. Житомирі.
3.4. Реконструкція спортивного майданчика по вул. Михайла Грушевського, 71/105 в м. Житомирі.
4. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс дошкільного навчального закладу № 63 виконані роботи з енергоефективної термосанації (капітального ремонту) будівлі ДНЗ № 63 за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 45.
5. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8 виконані роботи з реконструкції приміщення ЗОШ № 8 під обсерваторію на майдані Згоди, 5 в м. Житомирі.
6. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс дошкільного навчального закладу № 70 виконані роботи по об’єктах:
6.1. Капітальний ремонт системи опалення будівлі дошкільного навчального закладу № 70 за адресою: м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 1-а.
6.2. Капітальний ремонт системи вентиляції будівлі дошкільного навчального закладу № 70 за адресою: м. Житомир, вул. Мануїльського, 1-А (нова назва вул. Івана Мазепи).
7. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс дошкільного навчального закладу № 57 виконані роботи по об’єктах:
7.1. Капітальний ремонт системи вентиляції будівлі дошкільного навчального закладу № 57 за адресою: м. Житомир, вул. Довженка, 11.
7.2. Капітальний ремонт інженерних мереж будівлі дошкільного навчального закладу № 57 за адресою: м. Житомир, вул. Довженка, 11.
7.3. Капітальний ремонт системи опалення будівлі дошкільного навчального закладу № 57 за адресою: м. Житомир, вул. Довженка, 11.
8. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс Житомирському центру розвитку дитини № 69 виконані роботи по об’єктах:
8.1. Капітальний ремонт інженерних мереж будівлі Житомирський центр розвитку дитини № 69 за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 47.
8.2. Капітальний ремонт системи вентиляції будівлі Житомирський центр розвитку дитини № 69 за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 47.
9. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс дошкільного навчального закладу № 66 виконані роботи по об’єктах:
9.1. Капітальний ремонт інженерних мереж будівлі дошкільного навчального закладу № 66 за адресою: м. Житомир, майдан Польовий, 16.
9.2. Капітальний ремонт системи вентиляції будівлі дошкільного навчального закладу № 66 за адресою: м. Житомир, майдан Польовий, 16.
10. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс дошкільного навчального закладу № 26 виконані роботи по об’єктах:
10.1. Капітальний ремонт інженерних мереж будівлі дошкільного навчального закладу № 26 за адресою: м. Житомир, вул. Крошенська, 34.
10.2. Капітальний ремонт системи вентиляції будівлі дошкільного навчального закладу № 26 за адресою: м. Житомир, вул. Крошенська, 34.
11. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 59 виконані роботи з капітального ремонту інженерних мереж будівлі спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 59 за адресою: м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 32.
12. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс дошкільного навчального закладу № 42 виконані роботи з капітального ремонту системи вентиляції будівлі дошкільного навчального закладу № 42 за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 42.
13. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс дошкільного навчального закладу № 29 виконані роботи з капітального ремонту інженерних мереж будівлі дошкільного навчального закладу № 29 за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 47-а.
14. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс дошкільного навчального закладу № 6 виконані роботи з капітального ремонту системи вентиляції будівлі дошкільного навчального закладу № 6 за адресою: м. Житомир, вул. Старочуднівська, 4.
15. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня № 2 виконані роботи з реконструкції туалетної кімнати для маломобільних груп населення в поліклініці КУ ЦМЛ № 2 по вул. Лесі Українки, 16 в м. Житомирі.
16. Приймання-передачу виконаних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вищевказаних об’єктів оформити у відповідності до чинного законодавства України.
17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове