Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 241
візитів сьогодні: 22
візитів всього: 100049
Прогноз погоди
17.10.2017 - Про внесення змін та доповнень в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2016 № 590
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від _____________ №_________
                            м. Житомир
 
Про внесення змін та доповнень
в додаток до рішення виконавчого
комітету міської ради
від 06.07.2016 № 590
 
 
З метою удосконалення надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян міста Житомира, відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Доповнити пункт 4.1.1 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2016 № 590 «Про затвердження Положення про надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян міста Житомира» підпунктом 4.1.1.5 наступного змісту:
 
4.1.1.5. З метою підтримки сімей, які зареєстровані та проживають в місті Житомирі та в яких народилась трійня, на підставі пакету документів, визначених пунктом 6 даного Положення, за рішенням виконавчого комітету міської ради до досягнення дітьми трирічного віку виплачується  щомісячна адресна допомога в розмірі 50% прожиткового мінімуму для відповідної категорії громадян, встановленого згідно з  чинним законодавством України.
 
2. Підпункт 4.1.1.2 пункту 4.1.1. викласти в наступній редакції:
Внесення питання виділення адресної соціальної допомоги даній категорії осіб на розгляд міської комісії з питань надання соціальних допомог громадянам міста відповідно до підпункту 6.4.1. здійснюється департаментом праці та соціального захисту населення міської ради за письмовим поданням виконавчого органу у сфері охорони здоров’я міської ради, що  здійснює фаховий розгляд звернення та прикладених документів, з зазначенням орієнтовної суми допомоги. Подання надається не пізніше ніж за 2 дні до засідання міської комісії з питань надання соціальних допомог громадянам міста.
Орієнтовний розрахунок потреби в коштах для адресних соціальних допомог на лікування та оперування даної категорії осіб для внесення відповідних змін до міської цільової програми соціального захисту населення міської ради надається виконавчим органом у сфері охорони здоров’я міської ради за даними Житомирської обласної дитячої лікарні.
 
3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                            С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове