Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 353
візитів сьогодні: 27
візитів всього: 98073
Прогноз погоди
29.09.2017 - Про стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо - зимовий період 2017-2018 років
 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від___________№ ___________
м. Житомир
 
Про стан підготовки міського
господарства до роботи в осінньо -
зимовий період 2017-2018 років
 
 
Відповідно до рішення  міськвиконкому  від 05.07.2017 № 603 “Про підсумки  роботи міського господарства  в  осінньо-зимовий  період  2016-2017 років  та  завдання з підготовки до нового осінньо-зимового періоду  2017-2018 років”  управлінням, департаментам міської ради, ОСББ, комунальним і житлово-експлуатаційним підприємствам, міським спеціалізованим підприємствам, організаціям та установам різних форм власності вдалося забезпечити виконання організаційних та технічних заходів щодо належної та своєчасної підготовки усіх комунальних об’єктів міста до зими.
Виконано першочергові невідкладні роботи з підготовки об’єктів міського водопровідно-каналізаційного, теплового і газового господарства,  благоустрою, енергозабезпечення, а також ремонтів в будівлях, приміщеннях та на інженерних мережах і комунікаціях навчально-виховних закладів та лікувальних установ.
З технічної точки зору у місті Житомирі контролюючими службами відзначено задовільний стан підготовки усіх об’єктів до зими. До опалювального сезону комплексно підготовлено 97% житлового фонду з видачею паспортів готовності житлових будинків. Також готові до опалювального сезону усі школи, дитячі садочки, лікарні, соціальні об’єкти, заклади культури. Підготовлено до роботи в зимовий період 85% водопровідних, 87% каналізаційних, 96% теплових мереж та 98% котелень, на 90% - об’єкти благоустрою та дорожньо-мостового господарства, 95 % спецтехніки та міського комунального транспорту.
На сьогодні активізовано роботу в комунальних підприємствах щодо завершення підготовчих робіт до зими та з виконання усіх запланованих заходів.
Основними труднощами у підготовці об’єктів комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради до початку опалювального сезону були фінансові проблеми через заарештовані рахунки НАК «Нафтогаз України». Для виправлення ситуації теплопостачальному підприємству надавалась фінансова допомога з міського бюджету. Кошти надавались не тільки на підготовку до зими, а й на заробітну плату та на погашення заборгованості за послуги з транспортування і розподілу природного газу ТОВ «ЖитомиргазЗБУТ» та на встановлення лічильників обліку теплової енергії.
З метою  сталого  функціонування  міського господарства в  осінньо-зимовий період 2017-2018 років та забезпечення надійної життєдіяльності населення,   відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Інформацію про готовність міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років взяти до  відома.
2. Управлінням житлового господарства (Оніщенко А. А.), комунального господарства (Марцун О. В.), охорони здоров’я (Місюрова М. О.), освіти (Арендарчук В. В.), культури (Рябенко Н. І.), транспорту та зв’язку міської ради (Васянович В. В.), керівникам КП “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради (Рогожин Д. В.), КП “Житомирводоканал” Житомирської міської ради (Нікітін А. М.), КП “Житомирське трамвайно-тролейбусне управління“ Житомирської міської ради (Нечуйвітер А. В.), спільно з Житомирським районом електричних мереж (Гуцало А.А.), ПАТ “Житомиргаз” (Ющенко В.І.) підприємствами і організаціями, незалежно від форм власності у межах своєї компетенції:
         2.1. Забезпечити  виконання   першочергових  заходів, спрямованих  на  зниження  ризику  виникнення аварійних надзвичайних  ситуацій  на  потенційно небезпечних  об’єктах  електро-, газо,- водо- та теплопостачання на початку  та упродовж опалювального періоду 2017-2018 років.
         2.2. Взяти на контроль  своєчасні розрахунки  підприємствами, установами, організаціями,  за  спожиті тепло-, водо-, енергоресурси,  з  метою  запобігання примусових відключень, що можуть привести до негативних  техногенних та інших непередбачуваних наслідків.
         3.  КП  “Житомиртеплокомуненерго”  Житомирської  міської ради  (Рогожин Д. В.) забезпечити організацію безперебійного теплопостачання споживачів упродовж  опалювального періоду  2017 - 2018 років, завершення планового встановлення в житлових будинках лічильників обліку теплової енергії, раціональне використання енергетичних ресурсів та своєчасні розрахунки  за  спожиті енергоносії.
4.  КП   «Управління автомобільних шляхів»   Житомирської   міської   ради  (Янушевич С. М.):
4.1. Заготовити та завезти до 30 листопада 2017 року необхідну кількість піскосуміші на небезпечні підйоми та спуски на вулицях міста; підготувати спеціалізовану техніку для прибирання снігу та посипання вулично-дорожньої мережі протиожеледними сумішами.
4.2. Створити  бригади для виконання протиожеледних робіт, забезпечити їх роботу та чергування; скласти графіки чергування водіїв, механізаторів, погодивши їх з управлінням комунального господарства міської ради, та виділити приміщення для чергування, обладнане телефонним зв’язком і місцем відпочинку.
4.3. Укласти додаткові угоди із шляхово-будівельними і транспортними підприємствами про додаткове залучення механізмів та автомобілів для зимового утримання вулиць в період значних опадів  снігу та спільно з КП «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради організувати очищення зливової каналізації для забезпечення пропуску води під час танення снігу.
5. КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради (Юзвинський Ю. К.) забезпечити контроль за відновленням місць порушеного благоустрою після завершення ремонтних робіт на зовнішніх інженерних мережах.
6. КП «ЕМЗО «Міськсвітло» Житомирської міської ради (Бічук О. І.) встановити згідно з нормативами на небезпечних ділянках  шляхів  відповідні дорожні знаки та інформаційні таблички.
         7. Директорам   КП «ВЖРЕП №1,3,4,5,6,8,9,11,13-16» Житомирської міської ради, ПП «ВЖРЕП №4», ПП «АММОНН», ПП «КВЖРЕП №8», ТОВ “Керуюча компанія  “КомЕнерго-Житомир”, головам правлінь ЖБК – 1, 2, “Космос”, “Полісся”, ОСББ   та керівникам інших відомчих житлово-експлуатаційних підприємств:
7.1. Забезпечити надійне та безаварійне  утримання житлового  фонду, якісне обслуговування будинкових інженерних мереж, належне санітарне утримання та обслуговування прибудинкових територій, тротуарів  в  зимових  умовах.
7.2. Спільно КП «Інформаційно видавничий центр» Житомирської міської ради (Шуляр В. В.), КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради (Харченко В. І.) забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням міста щодо необхідності економного та раціонального використання води, тепла, електроенергії та газу, а також про утеплення квартир, сходових клітин, вхідних дверей та виходів на горища, стосовно своєчасних розрахунків за надані житлово-комунальні послуги та відшкодування витрат на їх оплату.
         8. Начальнику «АТП 0628» Житомирської міської ради (Колесник С. В.), директорам ПП «КВЖРЕП №8» (Півоварова С. І.), ТОВ  “Зелене  Місто - Житомир”  (Шаталова Л. М.), ПП «ВЖРЕП  №4»   (Тичина В. А.) забезпечити  своєчасне  вивезення  твердих  побутових  відходів  та  надійну експлуатацію  полігону  для  захоронення  твердих  побутових  відходів в зимових  умовах.
         9. Керівникам підприємств життєзабезпечення населення міста забезпечити постійну готовність сил, засобів та об’єктових матеріальних резервів до ліквідації надзвичайних ситуацій в інженерних системах та на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років.
10. Управлінню  по  зв’язках  з  громадськістю  міської ради (Приходченко О. В.) забезпечити висвітлення  в засобах масової інформації даного рішення.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
 
Міський голова                                                                                 С. І. Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове