Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 335
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 115798
Прогноз погоди
22.09.2017 - Про затвердження складу міської комісії з питань евакуації, її оперативної групи, переліку та місць розміщення евакуаційних органів міста
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від ___________ № ___
 м. Житомир
 
Про затвердження складу міської комісії
з питань евакуації, її оперативної групи, переліку
та місць розміщення евакуаційних органів міста
 
З метою забезпечення організованого проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити:
1.1 Склад міської комісії з питань евакуації згідно з додатком 1.
1.2 Склад оперативної групи міської комісії з питань евакуації згідно з додатком 2.
1.3 Перелік місць розміщення міської, Богунської, Корольовської районних комісій з питань евакуації, збірних пунктів евакуації, безпечних пунктів розміщення евакуйованого населення згідно з додатком 3.
2. Головам комісій з питань евакуації Богунського та Корольовського районів міста в місячний термін уточнити та привести у відповідність до даного рішення плануючі документи з питань організації та проведення евакозаходів на підвідомчій території.
3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (начальник Дідківський М.В.):
3.1 Надати міській комісії з питань евакуації необхідну методичну допомогу в організації навчання, планування та роботи.
3.2 В місячний термін забезпечити приведення плануючої документації евакуаційних органів міста у відповідність до вимог нормативних документів.
4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 27.11.13 № 558 «Про затвердження складу евакуаційної комісії, її оперативної групи та переліку місць розміщення евакуаційних органів».
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин
 
20.10.2017 Внесено зміни у додатки 1-2


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове