Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 259
візитів сьогодні: 36
візитів всього: 99979
Прогноз погоди
19.09.2017 - Про демонтаж тимчасових споруд та банерів на турнікетах/парканах в м. Житомирі
УКРАЇНА
 ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 
 РІШЕННЯ
 
від ____________ № ________
               м. Житомир
        
Про демонтаж тимчасових споруд
та банерів на турнікетах/парканах
в м. Житомирі   
                                 
 
З метою дотримання вимог законодавства та усунення порушень у сфері благоустрою і утримання об'єктів благоустрою м. Житомира в належному естетичному та санітарному стані, у зв'язку з відсутністю відомостей про наявність дозвільної документації на розміщення засобів зовнішньої реклами відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про благоустрій населених пунктів”, “Про рекламу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, рішення Житомирської міської ради від 29.03.2012 № 325 “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі”, керуючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.02.2016 №63, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ : 
 
1. Затвердити перелік самовільно розміщених тимчасових споруд, що підлягають демонтажу  згідно з  додатком.
2. У разі виявлення самовільного розміщення на турнікетах/парканах банерів, ці засоби зовнішньої реклами визнавати такими, що підлягають негайному демонтажу.
3. Зобов'язати комунальне підприємство “Інспекція з благоустрою  м. Житомира” Житомирської міської ради в місячний термін демонтувати  тимчасові споруди згідно з додатком та виконувати роботи з демонтажу банерів на  турнікетах/парканах.
4. Управлінню комунального господарства міської ради виступити головним розпорядником коштів із демонтажу тимчасових споруд та банерів на турнікетах/парканах.
5.  Рекомендувати Житомирському відділу поліції Головного  управління Національної поліції в Житомирській області забезпечити громадський порядок під час демонтажу тимчасових споруд та банерів на турнікетах/парканах.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.
 
 
Міський голова                                                              С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове