Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 338
візитів сьогодні: 69
візитів всього: 115840
Прогноз погоди
12.09.2017 - Про  передачу проектних документацій
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від _____________ №_________
               м. Житомир
 
Про  передачу проектних
документацій
 
З метою виконання заходів Програми благоустрою та розвитку комунального господарства м. Житомира на 2016-2018 роки , для реалізації проектної пропозиції бюджету участі №29 та №48, відповідно до статей 27, 30, 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Департаменту містобудування та земельних відносин міської ради передати, а управлінню комунального господарства міської ради прийняти проектні документації: робочий проект "Будівництво пішохідного маршруту з елементами благоустрою до річки Кам'янка в м. Житомирі" та робочий проект "Будівництво пішохідного маршруту та веломаршруту вздовж річки Кам'янка в м. Житомирі".
2. Управлінню комунального господарства міської ради забезпечити проведення робіт з будівництва пішохідного маршруту з елементами благоустрою до річки Кам'янка в м. Житомирі та будівництва пішохідного маршруту та веломаршруту вздовж річки Кам'янка в м. Житомирі згідно з даними проектними документаціями.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів згідно з розподілом обов'язків.
 
Міський голова                                                                                 С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове