Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 258
візитів сьогодні: 22
візитів всього: 98069
Прогноз погоди
05.09.2017 - Про передачу матеріальних цінностей

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від ______________  № _____

              м. Житомир

 

 

Про передачу матеріальних цінностей

 

З метою ефективного і раціонального використання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Житомира, враховуючи клопотання Дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся» Житомирської міської ради від 22.08.2017 №156 та на виконання міської цільової Програми «е-Місто» на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Житомирської міської ради від 14.05.2015 № 905, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

 1. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради згідно з додатком 1.
 2. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради згідно з додатком 2.
 3. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс управління житлового господарства Житомирської міської ради згідно з додатком 3.
 4. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс управління капітального будівництва Житомирської міської ради згідно з додатком 4.
 5. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс управління комунального господарства Житомирської міської ради згідно з додатком 5.
 6. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс управління культури Житомирської міської ради згідно з додатком 6.
 7. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс управління освіти Житомирської міської ради згідно з додатком 7.
 8. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс управління охорони здоров’я Житомирської міської ради згідно з додатком 8.
 9. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс Житомирського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Житомирської міської ради згідно з додатком 9.
 10. Передати комп’ютерну техніку з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс Дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся» Житомирської міської ради згідно з додатком 10.
 11. Приймання-передачу вищезазначеного майна провести відповідно до чинного законодавства України.
 12. 12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                             С.І. СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове