Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 557
візитів сьогодні: 0
візитів всього: 115611
Прогноз погоди
22.08.2017 - Про списання об’єктів незавершених будівництвом
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
 
     від ____________ № _________
                      м.Житомир
 
 
Про списання об’єктів
незавершених будівництвом
 
 
         Розглянувши заяву директора комунального підприємства «Житомирбудзамовник» Житомирської міської ради Ковальчука С.М. про списання об’єктів незавершених будівництвом, та відповідно до рішення міської ради від 29.09.2005 №550 «Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Житомира», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.Надати дозвіл комунальному підприємству «Житомирбудзамовник» Житомирської міської ради на списання об’єктів незавершених будівництвом очисних споруд каналізації міста Житомира (площадка №3), що розташовані на території Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.
2. Директору комунального підприємства «Житомирбудзамовник» Житомирської міської ради Ковальчуку С.М. провести списання об’єктів, що зазначені в пункті 1 цього рішення, згідно чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                           С.І.Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове