Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 662
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115723
Прогноз погоди
21.08.2017 - Про надання дозволу комунальному підприємству «ЦЕНТР ІНВЕСТИЦІЙ» Житомирської міської ради на укладення договору про спільну діяльність з ТОВ «Житомирська меблева фабрика»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
 
 
від _______№ ______
            м. Житомир
 
Про надання дозволу комунальному підприємству «ЦЕНТР ІНВЕСТИЦІЙ» Житомирської міської ради на укладення договору про спільну діяльність з ТОВ «Житомирська меблева фабрика»
 
 
 
З метою забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури міста Житомира, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл комунальному підприємству «ЦЕНТР ІНВЕСТИЦІЙ» Житомирської міської ради на укладення договору про спільну діяльність з ТОВ «Житомирська меблева фабрика» згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Міський голова                                                                           С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове