Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 416
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115506
Прогноз погоди
10.08.2017 - Про надання дозволу на порушення благоустрою 
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від                             №_______              
             м .Житомир
 
Про надання дозволу
на порушення благоустрою 
 
         Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу “Житлово-будівельний кооператив  “Кварталбуд-22” щодо надання дозволу на порушення благоустрою, відповідно до ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Обслуговуючому кооперативу “Житлово-будівельний кооператив “Кварталбуд-22”:
      1.1. Дозволити порушення благоустрою по вулицях Театральна, Пушкінська, Дмитра Донцова, Фещенка-Чопівського, бульвару Старому та вулиці Синельниківській з метою прокладання силових кабелів згідно схеми та технічних умов для можливості приєднання до електричних мереж електроустановок багатоквартирних будинків при умові оформлення відповідних дозвільних документів в комунальному підприємстві «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.
       1.2. Виконати прокладання  силових кабелів по тротуару та проїжджій частині вказаних вулиць шляхом горизонтального буріння з вибірковим порушення асфальтобетонного покриття відповідно проектного графіку виконання  робіт у місячний термін.
         1.3. Укласти угоду та здійснити 100 відсоткову попередню оплату з балансоутримувачем вулиць та доріг міста Житомира комунальним підприємством  “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради на відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття в місцях приямків  горизонтального буріння по вищевказаних вулицях   у місячний термін.
         2. Комунальному підприємству “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради забезпечити відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття в місцях приямків  горизонтального буріння по вищевказаних вулицях відповідно державних будівельних норм.
      3. Комунальному підприємству “Інспекція з благоустрою м. Житомира” забезпечити контроль за дотриманням державних будівельних норм при відновленні дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття в місцях приямків  горизонтального буріння по вищевказаних вулицях
         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів ради згідно з  розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                        С.І. Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове