Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 752
візитів сьогодні: 13
візитів всього: 115716
Прогноз погоди
08.08.2017 - Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 
РІШЕННЯ

 

від _____________  № ______

                   м. Житомир

 

Про надання дозволу на розміщення

зовнішньої реклами в м. Житомирі

 

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю “РОСТМЕДІА.ТВ” щодо надання  дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про рекламу”, “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, рішень виконавчого комітету Житомирської міської ради від 11.03.2010 № 168 “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі”, від 22.12.2016 № 1164 “Про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

                                                                                                                                   

1.  Надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами (телеекран)   товариству з обмеженою відповідальністю “РОСТМЕДІА.ТВ” за адресою: м. Житомир,  вул. Михайлівська, 4 - терміном на 5 років.

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “РОСТМЕДІА.ТВ” укласти договір на розміщення зовнішньої реклами в  м. Житомирі з департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради у семиденний термін з дня прийняття рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

  

 

 

Міський голова                                                                          С.І.Сухомлин

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове