Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 819
візитів сьогодні: 0
візитів всього: 115611
Прогноз погоди
08.08.2017 - Про перейменування вулиці Героїв Сталінграда у м. Житомирі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
 
 
 
від _____________№__________
                     м. Житомир
 
Про перейменування вулиці
Героїв Сталінграда у м. Житомирі
 
         Розглянувши звернення Українського інституту національної пам’яті щодо необхідності перейменування вулиці Героїв Сталінграда відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись цим Законом України, враховуючи рекомендації міської комісії з топоніміки, відповідно до статей 26, 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
         1. Перейменувати вулицю Героїв Сталінграда у місті Житомирі, повернувши їй історичну назву: вулиця Театральна, без зміни нумерації будівель.
         2. Запропонувати Житомирській філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи» внести зміни до Словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове