Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 462
візитів сьогодні: 73
візитів всього: 115844
Прогноз погоди
08.08.2017 - Про надання юридичним особам комунальної форми власності права користування земельними ділянками
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від_____________ №_____
м. Житомир
 
Про надання юридичним особам
комунальної форми власності
права користування земельними ділянками
 
 
Розглянувши клопотання юридичних осіб, документації із землеустрою, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, «Про Державний земельний кадастр»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру», Розпорядження міського голови від 19.02.2016 №112 «Про перейменування топонімічних об’єктів та демонтаж пам’ятних знаків у                           м. Житомирі», міська рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити:
1.1. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в постійне користування земельні ділянки відповідно до додатку 1.
1.2. Технічні документації із землеустрою та надати в постійне користування та у власність земельні ділянки відповідно до додатків 2 та 2.1.
 
2. Надати право постійного користування земельною ділянкою відповідно до додатку 3 (земельна ділянка сформована).
 
3. Попередити заявників про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
 
4. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати право користування земельною ділянкою у відповідності до вимог чинного законодавства.
 
5.  Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.
 
6. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами.
 
7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
 
 
Міський голова                                                                                С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове