Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 343
візитів сьогодні: 140
візитів всього: 97856
Прогноз погоди
31.07.2017 - Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету  від 06.09.2013 р. № 376 «Про проведення щорічного загальноміського конкурсу - рейтингу популярності та здобутків «Гордість міста»

 

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир

 

Про внесення змін та доповнень до рішення
виконавчого комітету  від 06.09.2013 р. № 376
«Про проведення щорічного
загальноміського конкурсу - рейтингу
популярності та здобутків «Гордість міста»
 
З метою відзначення вагомих досягнень у різних галузях життєдіяльності міста та кращих представників громади міста, заохочення талановитих особистостей в сферах суспільного життя, стимулювання громадянської та творчої активності населення в рамках святкування Дня міста, керуючись ст. 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Житомирської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
  1. Внести зміни та доповнення до Положення про щорічний загальноміський конкурс-рейтинг популярності та здобутків «Гордість міста», затвердженого рішенням виконавчого комітету від 06.09.2013 року № 376 та викласти його в новій редакції згідно з додатком.       
  2. Провести щорічний конкурс – рейтинг популярності та здобутків «Гордість міста» в рамках святкування Дня міста Житомира.
  3. Управлінню культури міської ради підготувати та подати на затвердження кошторис витрат на придбання цінних подарунків та виплати грошової винагороди переможцям конкурсу за  рахунок коштів загального та спеціального фондів.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
 
 
Міський голова                                                                                      С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове