Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 284
візитів сьогодні: 20
візитів всього: 98068
Прогноз погоди
25.07.2017 - Про надання громадянам жилої площі
 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від ______________№_____ 
м. Житомир
 
Про надання громадянам
жилої площі
 
Розглянувши клопотання підприємств, установ та організацій, заяви громадян та надані документи, враховуючи пропозиції комісії при міськвиконкомі з формування та використання фонду житла для тимчасового проживання громадян (протокол від 05.07.2017 № 2),  громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі (протокол від 18.07.2017 № 6), відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 № 422 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання громадян та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання», рішення виконавчого комітету  міської ради від 23.07.2008 № 537 «Про формування фонду житла для тимчасового проживання громадян», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1.  Виключити з Переліку будинків, квартир, кімнат, віднесених до фонду житла для тимчасового проживання громадян:
- кімнату № 16 жилою площею 12,6 кв.м.у будинку № 69 повул. Східній;
- кімнату № 17 жилою площею 12,2  кв.м.  у будинку № 69 по                        вул. Східній;
- квартиру № 20, жилою площею 14,9  кв.м. в будинку № 69 по                        вул. Східній.
Підстава: пункт 4 Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання громадян, затвердженого постановою КМУ від 31.03.2004 № 422.
2. Затвердити список громадян, яким надаються жилі приміщення у зв’язку з капітальним ремонтом житлового будинку № 19 по вул. Героїв Десантників (вул. Маршала Жукова), згідно з додатком № 1.
Підстава: особисті заяви К… Л.Й., Г… Г.В.,К… В.Ф., стаття 101 Житлового кодексу Української РСР, пункт 54 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР.
3. Затвердити список громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем роботи, яким надається житлова площа згідно із спільним рішенням адміністрації та трудового колективу, згідно з додатком  № 2.
Підстава: протокол спільного засідання адміністрації та трудового колективу департаменту фінансів облдержадміністрації (протокол від 12.07.2017 № 6), пункт 42 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР.
4. Відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради видати ордери згідно з даним рішенням.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                               С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове