Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 411
візитів сьогодні: 19
візитів всього: 115457
Прогноз погоди
18.07.2017 - Про виділення сил та засобів з місцевих ресурсів для забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Житомира 
УКРАЇНА
   ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від ______________ № _______                      
                м. Житомир
 
Про виділення сил та засобів з
місцевих ресурсів для забезпечення
проведення мобілізації людських і
транспортних ресурсів на території
міста Житомира 
 
       З метою організованого і своєчасного проведення мобілізації людських і транспортних  ресурсів  на  території   м. Житомира   та     відповідно        до ст. ст. 14,15,16 Закону України «Про оборону України», ст. ст. 18,21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2013 року № 389 «Про затвердження Положення про військові комісаріати», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Утворити групу управління пункту управління мобілізацією людських і транспортних ресурсів Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату (ОМВК) та затвердити її склад згідно з додатком 1.
2. Затвердити перелік підприємств, організацій, установ міста Житомира, на яких розгортаються:
2.1. Дільниці оповіщення згідно з додатком 2.
2.2. Штаби оповіщення згідно з додатком 3.
2.3. Пункти попереднього збору військовозобов’язаних та техніки згідно з додатком 4.
2.4.  Пункти прийому особового складу згідно з додатком 5.
3. Затвердити перелік навчальних закладів, з яких виділяється резервний склад студентів на дільниці оповіщення для оповіщення військовозобов’язаних на території міста Житомира згідно з додатком 6.
4. Затвердити розрахунок:
4.1. Виділення сил та засобів органів внутрішніх справ для забезпечення проведення мобілізаційних заходів на території міста Житомира згідно з додатком 7.
4.2. Виділення приміщень та земельних ділянок  для розміщення пунктів об’єднаного міського військового комісаріату при проведенні мобілізаційних заходів на території міста Житомира згідно з додатком 8.
4.3. Закріплення підприємств громадського харчування для забезпечення харчуванням особового складу пунктів при проведенні мобілізаційних заходів на території міста Житомира згідно з додатком 9.
4.4. Виділення медичних працівників та обладнання для проведення медичного обстеження військовозобов’язаних, що призиваються у війська при мобілізації  згідно з додатком 10.
4.5. Забезпечення культурно-освітнім майном, постільними речами та комунальними послугами особового складу та апарату підсилення  Житомирського ОМВК при проведенні мобілізаційних заходів на території міста Житомира згідно з додатком 11.
4.6. Виділення з комбінованого Центру телекомунікацій № 214 Житомирської філії ПАТ “Укртелеком” додаткових каналів зв’язку для забезпечення безперервного управління мобілізаційними заходами на території міста Житомира  згідно з додатком 12.
 5. Затвердити наказ військового комісара Житомирського ОМВК про оголошення мобілізації для опублікування в пресі та оголошення по місцевому радіо і телебаченню згідно з додатком 13.
 6. Дане рішення довести до керівників підприємств, установ, організацій міста Житомира у частині, що їх стосується.
 7. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 15.12.2011  № 736 “ Про виділення сил та засобів з місцевих ресурсів для забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Житомира”.
 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренова М.В.
 
 
 
 
 
Міський голова                                                                         С.І. Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове