Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 450
візитів сьогодні: 9
візитів всього: 115715
Прогноз погоди
17.07.2017 - Про внесення доповнень в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2016 № 590
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
м. Житомир
 
Про внесення доповнень в додаток
до рішення виконавчого комітету
міської ради від 06.07.2016 № 590
 
З метою удосконалення надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян міста Житомира, статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
  1. Доповнити пункт 4.1.1 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2016 № 590 «Про затвердження Положення про надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян міста Житомира» підпунктом 4.1.1.4 наступного змісту:
 
4.1.1.4. З нагоди 1 червня - Міжнародного дня захисту дітей в Україні та світі багатодітним родинам, які мешкають в місті Житомирі та мають шість і більше дітей, надається одноразова адресна допомога на дітей, які не досягли повноліття, при наявності зазначеного заходу в Комплексній міській програмі соціального захисту населення та коштів в міському бюджеті, що затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради.
Розрахунок потреби в коштах на наступний рік для включення даного заходу до Комплексної міської програми соціального захисту населення надається управлінням сім’ї, молоді та спорту міської ради. Уточнений перелік потенційних отримувачів допомоги-багатодітних родин для підготовки проекту рішення виконавчого комітету міської ради надається вищевказаним управлінням щорічно до 01 квітня. Розрахунок при цьому здійснюється по факту досягнення дітьми повноліття станом на 01 червня поточного року.
2. Доповнити пункт 6.1 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2016 № 590 «Про затвердження Положення про надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян міста Житомира» підпунктом 6 наступного змісту:
                6) одним з батьків багатодітних родин, які мають шість і більше дітей для надання адресної допомоги на дітей, які не досягли повноліття - свідоцтва про народження дітей, на яких буде виплачена допомога, копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї відповідно до Закону України «Про охорону дитинства». Довідка про доходи за останні три місяці всіх членів сім’ї, а також довідка про склад сім’ї  при прийнятті документів для даної допомоги не вимагаються.  
2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                 С.І.Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове