Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 498
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115564
Прогноз погоди
06.07.2017 - Про надання нової адреси майновому комплексу
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _______________ № ______
м. Житомир
 
Про надання нової адреси
майновому комплексу
 
Розглянувши звернення Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України щодо надання нової адреси майновому комплексу розплідника службового собаківництва, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про надання та впорядкування адрес топонімічних об’єктів на території міста Житомира, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 03.03.2011 № 78, розпорядження міського голови від 19.02.2016 № 112 «Про перейменування топонімічних об’єктів та демонтаж пам’ятних знаків у м. Житомирі» виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати нову адресу майновому комплексу розплідника службового собаківництва Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України - вулиця Сергія Параджанова, 133 (стара адреса – вулиця Баранова, 87-а).
Підстава: звернення Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
2. Запропонувати департаменту реєстрації міської ради здійснити державну реєстрацію речових прав на майновий комплекс, визначений у пункті 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.
 
 
 
Міський голова С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове