Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 516
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115506
Прогноз погоди
20.06.2017 - Про внесення змін та доповнень в Програму із створення, розроблення містобудівної та проектної документації територій м. Житомира на період 2016-2018 р.
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
 
від _________№__________
              м. Житомир
 
Про внесення змін та доповнень в
Програму із створення, розроблення
містобудівної та проектної
документації територій м. Житомира
на період 2016-2018 р.
 
Для забезпечення містобудівною та проектною документацією з метою ефективного використання та створення інвестиційної привабливості територій міста Житомира, відповідно до Законів України "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про архітектурну діяльність", "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" та ст. 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Житомирська міська рада
 
   ВИРІШИЛА:
 
     1. Внести зміни та доповнення в Програму із створення, розроблення містобудівної та проектної документації територій міста Житомира на період 2016-2018 р. та викласти в розділі 4 Програми п. 3.4. в новій редакції згідно з додатком.
     2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов'язків та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
 
 
Міський голова                                                                               С.І. Сухомлин
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове