Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 237
візитів сьогодні: 35
візитів всього: 99978
Прогноз погоди
13.06.2017 - Про зняття з балансу жилого будинку №9/1 по вул. Михайлівській
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від  _______  №_______              
                       м. Житомир
 
 
Про зняття з балансу жилого
будинку №9/1 по вул. Михайлівській
 
Розглянувши звернення голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Михайлик» Корчевої Н.М. про прийняття жилого будинку №9/1 по вул. Михайлівській в м. Житомирі в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №9/1 по вул. Михайлівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Михайлик».
2. Рекомендувати голові правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Михайлик» Корчевій Н.М. укласти договір з підприємством-перевізником твердих побутових відходів, який визначений виконавцем послуг на території його розміщення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове