Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 548
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115723
Прогноз погоди
08.06.2017 - Про надання згоди юридичним особам на виготовлення технічної документації із землеустрою
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від ____________ № ______
м. Житомир
 
 
Про надання згоди юридичним особам
на виготовлення технічної документації із
землеустрою
 
 
Розглянувши клопотання юридичних осіб, подані матеріали та документи, відповідно Земельного кодексу України, Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про Державний земельний кадастр», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010 року «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель» (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства № 587 від 28.09.2012), міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати згоду юридичним особам:
 
1.1. На виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно з додатком 1.
1.2.  На виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок згідно з додатком 2.
 
 
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
Міський голова                                                                            С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове