Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 338
візитів сьогодні: 111
візитів всього: 97660
Прогноз погоди
30.05.2017 - Про пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
               м. Житомир
 
Про пайову участь замовників
будівництва (реконструкції)
у розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури м. Житомира
 
 
Розглянувши звернення замовника будівництва товариства з обмеженою відповідальністю «АТТІ» та інвестора будівництва – платника пайового внеску обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Полісся-2016», замовника реконструкції Яцкевича Володимира Михайловича щодо зміни умов договору пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира та рекомендації узгоджувальної комісії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира від 17.05.2017 (протокол № 2) та від 23.05.2017 (протокол № 3), відповідно до статей 5, 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 № 559 «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира» зі змінами, виконавчий комітет міської ради 
 
ВИРІШИВ:
 
1. Укласти тристоронній договір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста із замовником нового будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на власній земельній ділянці (будинок № 3) по вул. Вільський Шлях (колишня вулиця Максютова), 14 в м. Житомирі товариством з обмеженою відповідальністю «АТТІ» та інвестором будівництва – платником пайового внеску обслуговуючим кооперативом «Житлово-будівельний кооператив «Полісся-2016».
Встановити пайову участь замовника будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира у розмірі 2% від кошторисної вартості об’єкта будівництва.
2. Відстрочити замовнику реконструкції власної квартири № 1 в житловому будинку по вул. Перемоги, 46 під тимчасовий магазин непродовольчих товарів з розширенням за рахунок добудови допоміжних приміщень в м. Житомирі Яцкевичу Володимиру Михайловичу сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у сумі 28 502,00 грн (двадцять вісім тисяч п’ятсот дві гривні 00 коп.) до 01 липня 2017 року, але до введення об’єкта в експлуатацію.
Внести відповідні зміни до договору пайової участі № 14 від 14.04.2017 шляхом укладання додаткової угоди. Всі інші умови договору залишити без змін.
3. Управлінню капітального будівництва міської ради підготувати документи для укладання договору пайової участі та додаткової угоди на умовах, визначених даним рішенням.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                    С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове