Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 297
візитів сьогодні: 111
візитів всього: 97660
Прогноз погоди
13.05.2017 - Про обстеження технічного стану житлових будинків
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
м. Житомир
 
Про обстеження технічного
стану житлових будинків
 
 
Розглянувши звернення мешканців, відповідно звіту відповідального експерта Май-Маєвського В. М. «Про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта» та згідно акту міжвідомчої комісії по обстеженню технічного стану житлового фонду міської ради, з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам, керуючись п.8 Положення про порядок обстеження технічного стану житлових будинків, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 №189, ст. 7, 8 Житлового кодексу Української РСР, Цивільним кодексом України, ст. 12, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
 
1. Визнати таким, що відповідає санітарним, технічним вимогам та придатним для проживання квартиру № 2 житлового будинку № 5/2 по вул. Володимирівській.
2. Надати дозвіл на замовлення проектно-кошторисної документації та звіту для проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єктів, з метою переведення їх під житлові приміщення :
2.1 нежитлового приміщення в житловому будинку № 35 по вул. Шевченка загальною площею 30,64 кв. м.;
2.2 нежитлового приміщення в житловому будинку № 2 по вул. Івана Гонти загальною площею 44,75 кв. м.;
2.3 нежитлового приміщення в житловому будинку № 3 по вул. Старовільській загальною площею 49,3 кв. м.;
 
 
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                                С. І. Сухомлин

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове