Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 320
візитів сьогодні: 35
візитів всього: 99978
Прогноз погоди
05.05.2017 - Про  передачу проектної документації
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від  _______________    №  ______    
                                      м. Житомир     
 
Про  передачу проектної
документації
 
З метою виконання рішення Житомирської міської ради від 09.03.2017 № 567 Про затвердження внесення змін та доповнень в Програму із створення, розроблення містобудівної та проектної документації територій м. Житомира на період 2016-2018 р. щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення необхідних робіт з капітального ремонту благоустрою території з організацією скверу та громадського простору в районі вул. Чуднівської (стара назва Черняховського) в місті Житомирі, відповідно до статей 27, 30, 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Департаменту містобудування та земельних відносин міської ради передати, а управлінню комунального господарства міської ради прийняти проектну документацію - робочий проект "Капітальний ремонт благоустрою території з організацією скверу та громадського простору в районі вул. Чуднівської (стара назва Черняховського) в місті Житомирі".
2. Управлінню комунального господарства міської ради забезпечити проведення робіт з капітального ремонту благоустрою території з організацією скверу та громадського простору в районі вул. Чуднівської (стара назва Черняховського) в місті Житомирі згідно з даною проектною документацією.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів згідно з розподілом обов'язків.
 
 
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове