Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 294
візитів сьогодні: 138
візитів всього: 97855
Прогноз погоди
03.05.2017 - Про внесення доповнень в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2016 № 590
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
м. Житомир
 
Про внесення доповнень в додаток до рішення
виконавчого комітету міської ради
від 06.07.2016 № 590
 
З метою удосконалення надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян міста Житомира, статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Доповнити пункт 4.1.1 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2016 № 590 «Про затвердження Положення про надання адресних соціальних допомог пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян міста Житомира» підпунктами 4.1.1.2 та 4.1.1.3 наступного змісту:
 
4.1.1.2. При надходженні звернень батьків (опікунів) неповнолітніх дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, що потребують дороговартісного лікування за направленням відповідних закладів охорони здоров’я, звернення та передбачений пунктом 6  Положення пакет документів надаються до виконавчого комітету міської ради та спрямовуються до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради  та до управління охорони здоров’я міської ради. 
Внесення питання виділення адресної соціальної допомоги даній категорії осіб на розгляд міської комісії з питань надання соціальних допомог громадянам міста відповідно до підпункту 6.4.1. здійснюється департаментом праці та соціального захисту населення міської ради за письмовим поданням управління  охорони здоров’я міської ради, що  здійснює фаховий розгляд звернення та прикладених документів, з зазначенням запропонованої суми допомоги.  Подання надається не пізніше ніж за 2 дні до засідання міської комісії з питань надання соціальних допомог громадянам міста.
Розрахунок щодо потреби в коштах для адресних соціальних допомог даній категорії осіб для внесення відповідних змін до міської цільової програми соціального захисту населення міської ради надається управлінням охорони здоров’я міської ради.
4.1.1.3. У випадку надання громадянам, які потребують лікування, оперування та інших видів медичної допомоги, адресної соціальної допомоги в сумі 30 тисяч гривень та більше після проходження курсу лікування, але в термін не більше 30 календарних днів з дня отримання коштів, вони надають до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради письмову звітну інформацію про використання коштів в довільній формі з прикладенням належним чином завірених підтверджуючих документів (акт про надання медичних послуг, довідка про проходження лікування, копії чеків на придбання ліків та інше). Відмітка про ознайомлення з даною вимогою здійснюється заявником у зверненні при його наданні. Відповідальність за надання звіту та достовірність підтверджуючих документів покладається на заявника.
 
2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                            С.І.Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове