Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 313
візитів сьогодні: 37
візитів всього: 97448
Прогноз погоди
11.04.2017 - Про надання дозволу комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради на улаштування зупинок громадського транспорту у м. Житомирі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від __________№ ____
         м. Житомир
 
Про надання дозволу комунальному
підприємству «Житомирське
трамвайно-тролейбусне управління»
Житомирської міської ради на
улаштування зупинок громадського
транспорту у м. Житомирі
 
 
Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради на улаштування зупинок громадського транспорту за адресами згідно з додатком.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016 року № 898 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради на улаштування зупинок громадського транспорту у м. Житомирі»» та від 05.10.2016 року № 945 «Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.16 № 898 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради на улаштування зупинок громадського транспорту у м. Житомирі»» з моменту прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради.
3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                        С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове