Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 439
візитів сьогодні: 69
візитів всього: 115840
Прогноз погоди
07.04.2017 - Про  забезпечення  проведення  в місті Житомирі Всесвітнього з’їзду  молоді з подолання негативних явищ у світі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від ______________ № _______
                             м. Житомир
 
Про  забезпечення  проведення 
в місті Житомирі Всесвітнього
з’їзду  молоді з подолання
негативних явищ у світі
        
З метою залучення молоді з різних країн до спільних дій з подолання негативних явищ у світі,  відповідно до статей 32, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Управлінню  у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради залучити молодіжні громадські організації, об’єднання, слухачів «Школи місцевого самоврядування» (за згодою) до проведення в місті Житомирі Всесвітнього з’їзду  молоді з подолання негативних явищ у світі з 28 по 30 квітня 2017 року в Гідропарку.
2.  При  проведенні в місті Житомирі Всесвітнього з’їзду молоді з подолання негативних явищ у світі з 28 по 30 квітня 2017 року в Гідропарку забезпечити:
2.1. Управлінням  міської ради: комунального господарства, житлового господарства, культури,  комунальному підприємству «Парк» Житомирської міської ради організацію робіт з упорядкування територій Гідропарку, встановлення додаткових сміттєзбірних контейнерів та біотуалетів, вивезення сміття, підключення електроживлення концертного майданчику, освітлення територій Гідропарку в вечірній та нічний час.
2.2. Управлінню охорони  здоров`я  міської ради звернутися до управління охорони здоров’я облдержадміністрації щодо чергування карети швидкої допомоги та медичного працівника з 28 по 30 квітня 2017 року в Гідропарку.
2.3. Департаменту економічного розвитку міської ради - організацію виїзної  торгівлі в Гідропарку, без реалізації  алкогольних напоїв.
2.4. Управлінню транспорту і зв’язку міської ради внести зміни в рух автотранспорту   та   продовжити роботу громадського транспорту 28-30  квітня 2017 року до 24-ї години.
2.5. КП «Регулювання орендних відносин» міської ради - проживання гостей міста в готелі «Житомир».
2.6. Управлінню освіти міської ради:
2.6.1. Залучити учнів загальноосвітніх шкіл до участі у Всесвітньому з’їзді  молоді з подолання негативних явищ у світі.
2.6.2. Залучити учнів 10-х класів загальноосвітніх шкіл до участі у тренінгах, які пропонують організатори Всесвітнього з’їзду Молоді з подолання негативних явищ у світі.
2.6.3. Сприяти у наданні актових залів навчальних закладів для проведення тренінгів з молоддю з 29 квітня по 30 квітня 2017 року.
2.7. Управлінню культури міської ради для проведення заходу у Гідропарку забезпечити:
2.7.1.  Монтаж та демонтаж сценічної конструкції.
2.7.2. Підключення звукопідсилюючої апаратури.
2.8. Житомирській міській комунальній рятувальній службі на воді -  безпеку громадян на воді.
3. Запропонувати забезпечити під час проведення заходів:
3.1. Житомирському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, управлінню патрульної поліції в місті Житомирі - охорону  громадського правопорядку.
3.2. Житомирському міському управлінню ГУ МНС України в Житомирській  області - пожежну безпеку.
4. Рекомендувати  суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють торговельну   діяльність  на території Гідропарку, призупинити реалізацію алкогольних напоїв під час проведення заходу.
5. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради широко інформувати населення міста через засоби масової інформації про підготовку та хід проведення на території міста Житомира Всесвітнього з’їзду Молоді з подолання негативних явищ у світі.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                       С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове