Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 354
візитів сьогодні: 7
візитів всього: 115802
Прогноз погоди
03.04.2017 - Про виконання міської цільової програми «Безпечне місто» на 2014-2016 роки та передачу обладнання
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ___________ № ___
 м. Житомир
 
Про виконання міської цільової
програми «Безпечне місто» на
2014-2016 роки та передачу
обладнання
 
 
За результатами реалізації міської цільової програми «Безпечне місто» на 2014-2016 роки, з метою ефективної експлуатації міської системи відеоспостереження, своєчасного та ефективного реагування на надзвичайні ситуації, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет Житомирської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Вважати міську цільову програму «Безпечне місто» на 2014-2016 роки виконаною.
2. Прийняти в експлуатацію та передати з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради обладнання, програмне забезпечення та документацію третього етапу системи міського відеоспостереження згідно з додатком.
3. В.о. директора комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради, начальникам управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, планово-фінансового відділу міської ради провести прийом-передачу обладнання, програмного забезпечення та документації третього етапу системи міського відеоспостереження згідно з чинним законодавством.
4. В.о. директора комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради забезпечити утримання в робочому стані та ефективне використання системи міського відеоспостереження.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове