Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 412
візитів сьогодні: 111
візитів всього: 97660
Прогноз погоди
29.03.2017 - Про надання пільг суб’єктам підприємницької діяльності, які забезпечують харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                  м. Житомир
 
Про надання пільг суб’єктам підприємницької діяльності,
які забезпечують харчування учнів
у загальноосвітніх навчальних закладах
 
Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  наказу  Міністерства економіки України від 01.08.2006 № 265 (із змінами і доповненнями від 27.06.08 № 236) «Про затвердження Методичних рекомендацій з організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати в безоплатне користування суб'єктам господарювання – переможцям тендерних торгів виробничі приміщення (приміщення харчоблоку, площу, що задіяна під буфет, де реалізується продукція), обладнання шкільних їдалень на період надання послуг з організації гарячого харчування (послуг їдалень) в загальноосвітніх закладах міста на термін дії господарських договорів, укладених за результатами тендерних торгів між управлінням освіти Житомирської міської ради, загальноосвітніми навчальними закладами та суб’єктами господарювання згідно з додатком 1, та зобов'язати керівників загальноосвітніх навчальних закладів укласти з переможцями тендерних торгів договори безоплатного користування.
2. Установити, що суб’єкти господарювання мають право на безоплатне користування виробничими приміщеннями (приміщення харчоблоку, площу, що задіяна під буфет, де реалізується продукція), обладнанням шкільних їдалень згідно з пунктом 1 даного рішення виключно на період навчального року та відпочинкової зміни.
3. Суб’єктів господарювання, які надають послуги з організації гарячого харчування в загальноосвітніх навчальних закладах,  звільнити від оплати за  теплопостачання в межах площі виробничих приміщень (приміщення харчоблоку, площу, що задіяна під буфет, де реалізується продукція), наданих в безоплатне користування відповідно до додатку 1.
4. Установити, що у зв’язку з відсутністю у загальноосвітніх школах № 10, 27, 32, 35, гімназії № 3 та ліцеї при ЖДТУ належних умов для забезпечення харчування учнів цих закладів, безоплатне використання виробничих приміщень та обладнання  загальноосвітніх шкіл № 5, 19, 33, ліцею № 2, колегіуму.
5. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів у разі відсутності в загальноосвітньому навчальному закладі бутильованої питної води для організації питного режиму учнів, відсутності гарячої води для миття посуду здійснювати оплату вартості електроенергії, витрачених суб’єктами господарювання на кип’ятіння води для забезпечення питного режиму учнів та підігріву води для миття столового посуду з коштів, передбачених на оплату комунальних послуг у кошторисах цих закладів, відповідно до Порядку обліку  електричної енергії, витрачених для забезпечення питного режиму та миття посуду у загальноосвітніх навчальних закладах, встановленого згідно з додатком 2.
6. Рішення міськвиконкому від 03.02.2016 № 47 «Про  надання пільг суб’єктам підприємницької діяльності, які забезпечують харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» втрачає чинність після укладання господарських договорів  з переможцями тендерних торгів на закупівлю послуг (послуг їдалень) у 2017 році.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                            С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове