Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 303
візитів сьогодні: 20
візитів всього: 98068
Прогноз погоди
29.03.2017 - Про  проведення   ХІІ  Міського  фестивалю  творчості  дітей   та  молоді з особливими потребами “Повір у себе, і в тебе повірять інші”
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від_______________ № _____
                    м. Житомир
 
Про  проведення   ХІІ  Міського
 фестивалю  творчості  дітей   та
 молоді з особливими потребами
“Повір у себе, і в тебе повірять інші”
 
З метою сприяння розвитку та реалізації творчого потенціалу і здібностей дітей та молоді, створення умов для їх самореалізації та самовизначення, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, привернення уваги до проблем дітей та молоді з особливими потребами та на виконання Міської комплексної цільової соціальної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді на 2015-2017 роки, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Організувати  проведення  ХІІ Міського фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами “Повір у себе, і в тебе повірять інші” 27 квітня 2017р. о 14.30 год. на базі Міського палацу культури.
2. Затвердити Положення про проведення ХІІ Міського фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами “Повір у себе, і в тебе повірять інші” згідно з додатком.
3. Житомирському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:
3.1.  Забезпечити участь у концертній програмі  дітей та молоді з особливими потребами  та учасників антитерористичної операції – інвалідів війни.
3.2. Забезпечити проведення виставки прикладного мистецтва у рамках ХІІ Міського фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами “Повір у себе, і в тебе повірять інші”.
3.3. Організувати нагородження усіх учасників Фестивалю.
4. Управлінню культури міської ради:
4.1.Сприяти у проведенні Фестивалю на базі Міського палацу культури та забезпечити технічний супровід заходу.
5. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради висвітлити через засоби масової інформації хід проведення ХІІ Міського фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами “Повір у себе, і в тебе повірять інші”.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   М.В. Хренова.
 
Міський голова                                                                                   С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове