Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 80
візитів сьогодні: 4495
візитів всього: 1378289
Прогноз погоди
Звіт про проведення повторного відстеження результативності рішення виконавчого комітету міської ради від 12.11.2009р. №771 «Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира»
 
Звіт про проведення повторного відстеження результативності
рішення виконавчого комітету міської ради від 12.11.2009р. №771
«Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира»

17 листопада 2010 року

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 12.11.2009р. № 771 «Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира».

1. Виконавець заходів з відстеження результативності: Управління капітального будівництва Житомирської міської ради.
2.Цілі прийняття регуляторного акта.
Регуляторний акт приймався з метою вирішення наступних проблем:
- залучення коштів замовників у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира;
- створення умов для активізації інвестиційної діяльності;
- запобігання необґрунтованого додаткового фінансового навантаження на інвесторів - замовників будівництва;
- встановлення економічно обґрунтованих нормативів розміру пайової участі (внесків) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира.
3. Строк виконання заходів з відстеження: з 15.11.2010р. по 17.11.2010р.
4. Тип відстеження: повторне відстеження.
5. Метод одержання результатів відстеження результативності: Для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.
6. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних.
В результаті впровадження регуляторного акта передбачалося досліджувати та вивчати показники щодо надходження коштів до цільового фонду міської ради та кількість укладених договорів. Для аналізу показників використовується інформація, отримана від структурних підрозділів міської ради, а також дані управління капітального будівництва.
7. Показники результативності регуляторного акта.

 
Назва показника
Один. виміру
Розмір показника
9 місяців
2009 року
9 місяців
2010 року
Розмір надходжень до цільового фонду соціально-економічного розвитку м. Житомира суми пайових внесків замовників будівництва
тис. грн.

2844,4

4010,4
Кількість укладених договорів на залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира

од.

114

243


Дія регуляторного акту поширюється на всі суб’єкти господарювання та фізичних осіб, які будують та здають об’єкти в експлуатацію.
Всі забудовники поінформовані щодо основних положень регуляторного акту та розміру коштів дольової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира. Суб’єкти господарювання та фізичні особи також можуть ознайомитися із вищезазначеним рішенням на офіційному WEB-сайті Житомирської міської ради.

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта.
В результаті прийняття рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 12.11.2009р. № 771 «Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира» за 9 місяців 2010 року в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року сума надходжень пайових внесків замовників будівництва до цільового фонду соціально-економічного розвитку м. Житомира збільшилась на 41%, кількість укладених договорів на залучення коштів замовників будівництва зросла у 2,1 рази.
Регуляторний акт ефективний, всі цілі досягнуті, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку.
Начальник управління капітального
будівництва міської ради В.Ю. Умінський


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
 Kamagra jel php bypass shell shell indir php shell indir tempobet giriş1xbetkurtköy escortshort haircutsfullhdfilmizlesentempobettempobettempobetsex hikayeleri evden eve nakliyat jigolo caddecilingir elektrikciii jigolo ajansi evden eve nakliyattempobettempobettempobet