Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 385
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 115895
Прогноз погоди
21.03.2017 - Про передачу матеріальних цінностей
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від  ______________    № ______
                      м. Житомир
 
 
Про передачу матеріальних цінностей
 
З метою проведення капітального ремонту дахів корпусів,  реконструкції спортивного та ігрового майданчиків в ПЗОВ «Супутник», майно якого перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Житомира, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати з балансу управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради на баланс комунального підприємства «Парк» міської ради  матеріальні цінності згідно з додатком.
2. Приймання-передачу матеріальних цінностей, зазначених в додатку даного рішення,  провести відповідно до чинного законодавства.
3. Комунальному підприємству «Парк» міської ради забезпечити виконання  робіт відповідно до переданої проектно-кошторисної документації.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                       С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове