Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 317
візитів сьогодні: 126
візитів всього: 97675
Прогноз погоди
28.02.2017 - Про передачу на баланс виконаних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

 

Про передачу на баланс виконаних

робіт з будівництва, реконструкції

та капітального ремонту об'єктів

 

 

З метою збереження та ефективної експлуатації об’єктів комунальної власності, на підставі декларацій про готовність об’єктів до експлуатації, зареєстрованих управлінням Державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради  та у відповідності до статей 29, 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс комунального підприємства «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Житомирської міської ради виконані роботи по об’єктах:

1.1. Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Покровська (стара назва вул. Щорса) (від вул. Київська до проспекту Незалежності (стара назва вул. Ватутіна) в м. Житомирі.

1.2. Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Велика Бердичівська (від майдану Соборного до вул. Жуйка) в м. Житомирі.

1.3. Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Михайла Грушевського (стара назва вул. Котовського) (від вул. Перемоги до проспекту Незалежності (стара назва вул. Ватутіна) в м. Житомирі.

1.4. Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Перемоги (від  майдану Соборного до проспекту Незалежності (стара назва вул. Ватутіна) в м. Житомирі.

1.5. Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Київська (від майдану Соборного до вул. Східна) в м. Житомирі.

1.6. Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Сергія Параджанова (стара назва вул. Баранова) (від вул. Київське шосе до            вул. Льонкової) в м. Житомирі.

1.7. Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Небесної Сотні в  м. Житомирі.

1.8. Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Вітрука (від            вул. Б.Тена до вул. Шевченка та від вул. Корольова до вул. Селецька) в               м. Житомирі.

1.9. Капітальний ремонт вуличного освітлення по проспекту Незалежності (стара назва вул. Ватутіна) (від проспекту Миру до вул. Східна) в м. Житомирі.

1.10. Капітальний ремонт вуличного освітлення по проспекту Миру (від проспекту Незалежності (стара назва вул. Ватутіна) до вул. Героїв Десантників (нова назва вул. Маршала Жукова) в м. Житомирі.

1.11. Капітальний ремонт вуличного освітлення по                              вул. Чуднівська, вул. Леха Качинського (стара назва вул. Черняховського) (від майдану Соборного до вул. Шпаковська (стара назва пров. Цюрупи) в            м. Житомирі.

2. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м. Житомир виконані роботи по об’єктах:

2.1. Реконструкція приміщення за адресою: вул. Корольова, 46 в          м. Житомирі під амбулаторію сімейного лікаря.

2.2. Будівництво автономного джерела електроживлення на пологовий корпус стаціонару КУ ЦМЛ №1 в м. Житомирі.

3. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня №2 виконані роботи з будівництва автономного джерела електроживлення на хірургічний корпус в КУ ЦМЛ №2 в м. Житомирі.

4. Приймання-передачу виконаних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вищевказаних об’єктів оформити у відповідності до чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів рад                                                                           М.В. Хренов Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове