Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 319
візитів сьогодні: 37
візитів всього: 97448
Прогноз погоди
21.02.2017 - Про   діяльність   спеціалізованого формування  Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей  та  молоді «Центр соціальної   допомоги   учасникам АТО та їх сім`ям» за 2016 рік
    
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ___________ № ___________
                 м. Житомир
 
Про   діяльність   спеціалізованого
формування          Житомирського
міського центру соціальних служб
для сім’ї,  дітей  та  молоді «Центр
соціальної   допомоги   учасникам
АТО та їх сім`ям» за 2016 рік
 
 
Заслухавши та обговоривши інформацію про діяльність спеціалізованого формування «Центр соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім`ям», виконавчий комітет міської ради зазначає, що у місті організовано роботу, спрямовану  на соціальну підтримку учасників АТО та їх сімей.
З цією метою Центром соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім`ям здійснюються соціальні заходи, спрямовані на організацію допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, організовано співпрацю  з державними установами.        
Протягом 2016 року систематизовано облік учасників АТО, який на кінець складав 2164 учасники АТО.
На обліку перебуває:
 - 140 поранених учасників АТО, які мають інвалідність І, ІІ,ІІІ груп;
  - 40 сімей полеглих героїв, у яких виховується 30 неповнолітніх дітей.
Центр організовує надання соціальних послуг як на базі спеціалізованого формування, так і за місцем проживання. Учасники АТО та члени їх сімей  систематично долучаються  до соціальних благодійних акцій (усього проведено 48 акцій).
 Усього у 2016 році соціальними послугами охоплено 7487 осіб, надано 32719 соціальних послуг. За кошти місцевого бюджету було організовано  оздоровлення 345 дітей зазначеної категорії у ПЗОВ «Супутник». З  метою визначення потреб учасників АТО та членів їх сімей  заповнюються соціальні паспорти (складено 1321 соціальний паспорт).
Центром також  розпочато роботу з організації діяльності груп взаємопідтримки учасників АТО та їх дружин. Спільно з управлінням по зв’язках з громадськістю та управлінням культури міської ради проводиться  робота щодо розміщення інформації про загиблих героїв на рекламних носіях міста до Дня пам’яті, привітання членів сімей загиблих із державними та особистими святами.
У 2016 році працівниками Центру видано Міську книгу пам’яті «Герої не вмирають»,  у рамках фотовиставки «Обійми війни», яка була організована до Дня міста,  оформлено Кімнату пам’яті загиблим героям, організовано святкові заходи з нагоди Дня батька, Дня захисника України на базі військових частин та закладів.
Проаналізувавши вищезазначене, з метою підвищення ефективності здійснення соціальної роботи з учасниками АТО та членами їх сімей, відповідно до законів України «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», на виконання Указу Президента України від 18.03.15р. № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», відповідно до Положення про Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
 1. Інформацію про діяльність спеціалізованого формування Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Центр соціальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей» взяти до відома та визнати роботу Центру задовільною.
2. Житомирському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжити роботу щодо:                       
2.1. організації заходів, спрямованих  на соціальну підтримку учасників АТО та їх сімей.
2.2. формування  обліку учасників АТО;
2.3. надання комплексної соціальної допомоги для вирішення  соціально-побутових проблем учасникам АТО та членам їх сімей;
2.4. організації заходів щодо вшанування полеглих героїв, підтримку та вітання з особистими та державними святами членів сімей загиблих;
2.5. надання комплексної соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям;
2.6. організації діяльності груп взаємопідтримки для учасників АТО та їх дружин.
3.    Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради висвітлювати в засобах масової інформації діяльність Центру соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.
4. Про хід  виконання даного рішення проінформувати виконавчий комітет міської ради у грудні 2016 року.
5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                                   С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове